4:12:29 - سه‌شنبه 30 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شوراهای شهر و روستا نقش مهمی در پیشرفت و توسعه دارند
ساوه – ایرنا – نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: شوراهای شهر و روستا در پیشرفت و توسعه حوزه های عمرانی، فرهنگی و اقتصادی نقش مهمی دارند.
شوراهای شهر و روستا نقش مهمی در پیشرفت و توسعه دارند

«محمدرضا منصوری» عصر روز دوشنبه در همایش شوراهای شهر و روستای شهرستان زرندیه در سالن اجتماعات فرمانداری افزود: شوراها با وجود مشکلات مالی و اعتباری به خوبی مناطق تحت مسئولیت خود را مدیریت می کنند.
وی در ادامه به فعالیت های انجام شده در حوزه بهسازی و توسعه زیر ساخت های راه در شهرستان زرندیه پرداخت و گفت: عملیات روکش آسفالت مسیرهای مواصلاتی شهرستان زرندیه در شهرهای خشکرود، مامونیه تا پرندک و محور زاویه – پرندک در حال انجام است و در بخش خرقان نیز با مساعد شدن هوا، روکش آسفالت محورهای این منطقه اجرایی می شود.
منصوری اظهار کرد: قرارداد مربوط به بهسازی و روکش آسفالت مسیر ارتباطی اخترآباد در بخش مرکزی نیز منعقد شده که پیش بینی می شود هفته آینده اجرایی شود.
وی گفت: در حال رایزنی برای اخذ مبلغ ۸۰ میلیارد ریال اعتبار برای ساخت اتوبان ساوه – پرندک در محور قدیم تهران به ساوه هستیم که در صورت تحقق، نقش مهمی در ایمن سازی مسیر و کاهش سوانح رانندگی دارد.
نماینده مردم ساوه و زرندیه در خانه ملت اضافه کرد: شوراهای شهری و روستایی با تعامل و هم افزایی می توانند در کنار ارگان های اجرایی و دولت نقش مهمی در توسعه و اجرای زیرساخت ها داشته باشند.
فرماندار زرندیه نیز گفت: شوراها مراکزی برای تجمیع نخبگان شهری و روستایی با انتخاب مردم است تا بتوانند بهترین تصمیم و اقدامات را اتخاذ کنند.
«هادی فدایی» تصریح کرد: شوراها باید مسائل و مشکلات مردم در حوزه های خود را بر اساس نیازسنجی ها شناسایی کنند و نسبت به رفع کاستی و مشکلات اهتمام داشته باشند.
وی اظهار داشت: اعضای شورا در شهر و روستا باید متناسب با نیازها، مصوبات و پیشنهادات قابل اجرا و راهبردی در زمینه های عمرانی را تصویب و ارائه کنند.
فدایی اضافه کرد: دولت با توجه به مشکلات مالی که با آن دست به گریبان است، برای اجرای طرح ها به خصوص در زمینه های عمرانی با تامین اعتبارات تا حد ممکن در روستا و شهرها تلاش می کند.
در این نشست با اهدای لوح سپاس و هدایایی از اعضای شوراهای شهر و روستاهای بخش مرکزی و خرقان شهرستان زرندیه قدردانی شد.
شهرستان زرندیه به مرکز شهر مامونیه دارای ۶۵ هزار نفر جمعیت است که مرز میان استان مرکزی با استان های تهران، البرز و قزوین محسوب می شود.
۶۵۳۹/۴۸۹۶/۳۰۷۵

خبر جدید  بخشی از مطالبات مراکز درمانی استان مرکزی پرداخت شد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد