19:19:50 - دوشنبه 22 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهروند اراک در اختیار شهرداری اراک
طرح سند راهبردی فرش دستباف استان مرکزی برای افزایش سطح تولید و توسعه صادرات اجرا می شود.
شهروند اراک در اختیار شهرداری اراک

شهروند اراک در اختیار شهرداری اراکبه گزارشخبرگزاری صداوسیمامرکز اراک؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در نشست بررسی وضعیت باشگاه شهرداری اراک گفت: تیم لیگ برتری والیبال شهروند اراک که متعلق به مردم این شهر است باید حفظ شود.

اکرمی با اشاره به ارسال نامه مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی برای کمک به تیم والیبال شهروند اراک به استاندار مرکزی افزود: با دستور استاندار مرکزی مقرر شد این موضوع با حضور نماینده شورای شهر، مدیرکل ورزش و جوانان، شهردار اراک و رییس هیات والیبال تعیین تکلیف شود

خبر جدید  همایش موتورسیکلت سواران در ساوه

وی ادامه داد: شهرداری باید در اسرع وقت نسبت به معرفی هیات مدیره باشگاه اقدام کند و بعد از استقرار باشگاه شهرداری، تیم به باشگاه شهرداری منتقل شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی با تاکید بر اینکه مسئولیتهای اجتماعی بنگاههای اقتصادی در تمام دنیا پذیرفته شده است، افزود: در تمام دنیا بنگاههای اقتصادی در بحثهای مختلف مانند ورزش، بهداشت و درمان، آموزش و حتی کمکهای عامالمنفعه ورود میکنند.

خبر جدید  اغلب واحدهای تولیدی دولتی در شرایط نامطلوبی به سر می‌برند

اکرمی افزود: استان مرکزی استانی صنعتی کشور است و مردم توقع دارند که بنگاههای بزرگ اقتصادی در زمینه مسائل اجتماعی مانند ورزش حضوری اثربخش، ضابطهمند و پررنگ داشته باشد و امید است به زودی کارگروهی در این راستا تشکیل و کمک بنگاهها ارائه شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی نیز گفت: ۲ رشته هندبال و والیبال در لیگ برتر فعالیت ورزشی دارند و تحت پوشش قرار دادن این ۲ رشته، مطالبه جدی شهروندان استان است.

خبر جدید  ایجاد اشتغال با واگذاری اراضی ملی

حقدادی افزود: این مهم منجر به حفظ سهیمه لیگ برتر استان خواهد شد و حمایت هایی در این زمینه شکل می گیرد.

وی ادامه داد: سایر رشته ها نیز برای تحت پوشش قرار گرفتن باشگاه شهرداری پیشنهاد شده است که با اولویت بندی در کارگروه تخصصی مطرح خواهد شد.


منبع :: http://markazi.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد