2:36:27 - دوشنبه 1 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهرداری ها در آماده باش کامل برای مواجهه با بارش ها قرار گیرند
اراک- مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مرکزی گفت: شهرداری های استان به منظور انجام اقدامات لازم در مواجهه با آب گرفتگی و مشکلات ناشی از بارش، در آماده باش کامل قرار گیرند.
شهرداری ها در آماده باش کامل برای مواجهه با بارش ها قرار گیرند

حمید حیدری در گفت و گو با خبرنگار مهر، با اشاره به پیش بینی افزایش بارندگی و آب گرفتگی معابر در استان مرکزی طی فردا (۱۲ فروردین ماه) اظهار داشت: با توجه به مصوبه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان و تاکید استاندار مرکزی، شهرداران استان بایستی ضمن حضور تمام وقت در محل خدمت خود، تشکیل جلسه مدیریت بحران شهرداری و رصد شرایط حوزه خود از نظر بارش و وضعیت معابر، را در دستور کار قرار دهند.

خبر جدید  روز قدس تجلی پایداری مسلمین در حمایت از فلسطین تا آزادی قدس شریف است

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مرکزی افزود: همچنین در راستای مدیریت مطلوب هرگونه مشکل و بحرانی در رابطه با بارش‌ها، شهرداری‌های استان تمهیدات لازم را بیاندیشند و در آماده باش کامل قرار گیرند.

حیدری بیان کرد: حضور نیروهای عملیاتی شهرداری‌ها به منظور انجام اقدامات پیشگیرانه و خدمات رسانی مطلوب و نظارت دقیق و مستمر بر شرایط مدنظر شهرداران استان قرار گیرد.

خبر جدید  برخورد جدی با سگ گردانی در معابر به منظور حفظ سلامت و عزت شهروندان

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مرکزی همچنین خاطرنشان ساخت: همچنین در همین رابطه ضروری است که شهرداری‌های استان همکاری و تعامل مطلوب با فرمانداری‌ها به منظور انجام هر چه بهتر اقدامات لازم در برابر مشکلات احتمالی داشته باشند.

کد خبر ۴۵۷۹۳۶۷


منبع :: https://www.mehrnews.com

تبليغات
بانک پاسارگاد