11:42:02 - چهارشنبه 15 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شناسایی ۱۲۲۴ واحد صنفی فاقد پروانه کسب در استان مرکزی شناسایی شد
معاون امور تجارت و بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی با بیان اینکه سال گذشته ۵ هزار و ۶۰۸ پروانه کسب واحدهای صنفی در استان صادر شده گفت: درراستای نظارت بر اصناف هم یک‌هزار و ۲۲۴ واحد در این شناسایی شدند که فاقد پروانه کسب بودند.
شناسایی ۱۲۲۴ واحد صنفی فاقد پروانه کسب در استان مرکزی شناسایی شد

جعفر اصغری در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به نظارت در حوزه اصناف اظهار داشت: سال گذشته با همکاری خوب اتاق اصناف و اماکن نیروی انتظامی نسبت به واحدهای فاقد پروانه کسب ابتدا با اخطار و درنهایت با ارسال نامهای به اماکن نسبت به پلمپ آنها اقدام شده است.

وی افزود: بالغ بر یکهزار و ۲۲۴ واحد در این راستا شناسایی شدند که فاقد پروانه کسب بودند و تعداد واحدهای معرفیشده به اماکن به منظور پلمپ هم یکهزار و ۱۹۸ واحد بوده است.

خبر جدید  امام‌جمعه اراک: بسترهای توسعه و گسترش خطوط ریلی در مسیر مرزهای عراق افزایش یابد

معاون امور تجارت و بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی تصریح کرد: در استان مرکزی در مجموع حدود ۵۸ هزار و ۱۷۴ واحد صنفی وجود دارد، تعداد پروانههای کسب صادره در استان هم در سال گذشته ۵ هزار و ۶۰۸ واحد و تعداد پروانه کسب ایثارگران بالغ بر ۱۶۸ واحد بوده که منجر به صدور پروانه کسب بودند.

اصغری بیان کرد: حدود ۲۰ مورد بازرسی از اتحادیهها در قالب بند «ج» ماده ۴۹ قانون صنفی پیرامون عملکرد مالی، اداری و هم حضور و غیاب اتحادیهها و مغایرتهایی که حادث میشود داشتیم.

وی ادامه داد: در استان مرکزی حدود ۱۷۸ اتحادیه داریم که هر ۴ سال یک بار انتخابات آنها با نظارت سازمان صنعت و معدن و اتاق اصناف انجام میشود.

خبر جدید  روستاهای فاقد امکانات ورزشی در استان مرکزی شناسایی می‌شوند

معاون امور تجارت و بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی عنوان کرد: سال گذشته ۴۱ انتخابات در این زمینه برگزار شد، انتخابات معوق هم داریم، چراکه در برخی از شهرستانها مانند شازند و خنداب به لحاظ به حد نصاب نرسیدن اتحادیهها و اعضای آنها نتوانستیم انتخابات را داشته باشیم و به سال ۹۸ موکول شد که در آستانه برگزاری انتخابات آنها هستیم.

خبر جدید  طرح توانمندسازی زنان سکونت‌گاه‌های غیررسمی در استان مرکزی اجرا می‌شود

اصغری افزود: سال گذشته بالغ بر ۱۰۶ جلسه کمیسیون نظارت در سطح استان برگزار شده که ۷۲۰ مصوبه داشتهاند، خوشبختانه اکثر مصوبات به جز مواردی که نیاز به مجوز مرکز برای اجرا داشتند اجرایی شدهاند.

انتهای پیام/ ع


منبع :: شناسایی ۱۲۲۴ واحد صنفی فاقد پروانه کسب در استان مرکزی شناسایی شد

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد