11:58:51 - چهارشنبه 24 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شناخت نسبت به جامعه لازمه عملکرد مطلوب مجموعه نیروی انتظامی است
ساوه- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندارمرکزی گفت: شناخت نسبت به جامعه، لازمه عملکرد مطلوب مجموعه نیروی انتظامی است و به این ترتیب می توان مشارکت مردمی را در تامین امنیت جامعه گسترش داد.
شناخت نسبت به جامعه لازمه عملکرد مطلوب مجموعه نیروی انتظامی است

به گزارش خبرنگار مهر، بهروز اکرمی صبح چهارشنبه در حاشیه بازدید از ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان ساوه در جمع کارکنان این مجموعه اظهار داشت: نیروی انتظامی یکی از مجموعه‌های خدوم در جمهوری اسلامی است که در کنار دیگر نهادهای مسئول، نقش مهمی در تأمین امنیت در نقاط مختلف کشور ایفا می‌کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی افزود: تفاوت نیروی نظامی با نیروی انتظامی در این است که نیروی نظامی با دشمن خارجی مقابله می‌کند، اما نیروی انتظامی عمدتاً در داخل کشور با هموطنان سر کار دارد که حتی اگر جرمی هم انجام دهند هموطن ما هستند. بنابراین از صدر تا ذیل، تمام کسانی که در مجموعه نیروی انتظامی فعالیت می‌کنند بایستی نسبت به جامعه شناخت داشته باشند.

خبر جدید  در اجرای سایت پسماند ساوه هنوز هیچ اتفاق عملیاتی نیفتاده است

وی بیان کرد: قرار است امنیت کشور را نیروی انتظامی تأمین کند و در این رابطه حتی اگر با مجرمی هم روبرو شدند، بایستی تنها در چارچوب قانون عمل کنند و رفتار آنها به نحوی باشد که مشارکت مردمی با نیروی انتظامی در تأمین امنیت افزایش یابد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی خاطر نشان ساخت: نیروی انتظامی در جلوگیری از جرم و تخلف، هم امید مردم و هم امید مسئولان است و هر زمان که کار دشوار می‌شود، نیروی انسانی انتظامی ورود می‌کنند بنابراین خدمات این مجموعه قابل تقدیر است.

خبر جدید  ۲ محموله کالای قاچاق در شهرستان های آشتیان و شازند توقیف شد

اکرمی تصریح کرد: کشور ایران با اینکه در کشورهای اطراف خود مسائلی خاص دارد؛ اما هم اکنون امن ترین کشور خاورمیانه و حتی می‌توان گفت امن ترین کشور جهان است، بنابراین باید برای حفظ این امنیت بیش از پیش تلاش کنیم.

کد خبر ۴۵۹۹۱۰۱


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  افزایش ۱۱ درصدی تلفات حوادث رانندگی در استان مرکزی طی سال جاری
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد