2:53:19 - چهارشنبه 24 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سیستم اجرایی استان مرکزی نیازمند تزریق خون تازه است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: نیاز به تزریق خون تازه به سیستم اجرایی استان داریم، با وضعیت کنونی نمی‌توان به بسیاری از اهداف در سال ۹۸ رسید.
سیستم اجرایی استان مرکزی نیازمند تزریق خون تازه است

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، بهروز اکرمی ظهر امروز در همایش روابط عمومیهای استان مرکزی در سد کمال صالح با اشاره به جایگاه و نقش روابط عمومی اظهار داشت: باور دارم روابط عمومی فعال سبب درخشش سازمان و یا دستگاه اجرایی خود در سطح استان و چه بسا در سطح ملی میشود.

وی افزود: اداراتی که اثری از آنها نیست یا کمتر مطرح هستند ابتدا باید به سراغ روابط عمومی خود بروند، انتظار داریم روابط عمومیها دستگاههایی اجرا را بانشاط، فعال و در معرض افکار عمومی قرار دهند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی تصریح کرد: ناشناخته بودن یک دستگاه در سطح استان به روابط عمومی آن دستگاه باز میگردد، سستی و بیحالی مختص انسانهای متعادل نیست، انسانهای متعادل پرجنبوجوش و اثرگذار هستند، در تمام دنیا هم این گونه است، انسان باید منشا اثر باشد.

اکرمی بیان کرد: روابط عمومی و دستگاه اجرایی هم باید اثرگذار و فعال باشند، نیاز به تزریق خون تازه به سیستم اجرایی استان داریم، با وضعیت کنونی نمیتوان به بسیاری از اهداف به ویژه در سال ۹۸ رسید.

خبر جدید  کارگاه‌های فنی و حرفه‌ای در استان مرکزی تجهیز می‌شود

وی عنوان کرد: تحریم هستیم، مشکلات اقتصادی هم داریم، نارضایتیهای اجتماعی هم وجود دارد، این موارد را نمیتوان با سستی و بیحالی مدیریت کرد، شرایط ویژه و متفاوت است، برهمین اساس تصمیمات متفاوت هم میطلبد، استان نیاز به یک جنب و جوش دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: مدیران روابط عمومی میتوانند به این جنب و جوش در استان کمک کنند، دانایی به تنهایی اثر ندارد.

خبر جدید  دفتر نمایندگی بانک سلول‌های بنیادی خون بندناف رویان در ساوه آغاز به کار کرد

اکرمی ادامه داد: از تکرار باید دوری کرد، روابط عمومیها میتوانند مدیران تغییر باشند، خداوند انسانها را بهگونهای خلق کرده که تغییر، مسیرهایی جدیدی را برای ما باز میکند، برای ایجاد تغییر باید موارد خلاقانه و مثبت باشد زیرا هر تغییری مثبت نیست.

وی با اشاره به جاذبههای طبیعی و گردشگری استان گفت: استان مرکزی یکسری مزیتهای نسبی دارد، مدیران روابط عمومیها باید شناسایی کنند که مزیتهای نسبی استان در کجا است و از آن استفاده کنند، استان میتواند یک مقصد گردشگری باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی افزود: در شرایط تحریم چه میزان از زیبایی استان توانستهایم پول دربیاوریم و یا چه میزان از اقتصاد استان بردوش گردشگری است، باید از امکانات در اختیار، استفاده کرد.

اکرمی تصریح کرد: استان مرکزی به عنوان یک چهار راه است، از این موقعیت جغرافیایی چه استفادهای شده است؟ شورای روابط عمومی باید یک دستاورد ملموس داشته باشد، روابطعمومیها موظف هستند مزیتهای نسبی استان را در حوزه خود شناسایی کنند و از آن در راستای ارتقا استان بهرهببرند.

خبر جدید  تکرار| وزیر راه در اراک: وام مسکن افزایش نمی‌یابد

وی با اشاره به هفته سلامت بیان کرد: هفته سلامت به همه ارتباط دارد، تا کی میتوان بیمارستان بسازیم و پزشک تربیت کنیم، راه آسان این است که اگر مردم ایران تصمیم بگیرند تغذیه سالم و تحرک داشته بلشند، هزینههای جامعه به میزان زیادی کاهش پیدا میکند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی عنوان کرد: هفته سلامت یعنی این که مدیران روابط عمومی در دستگاههای اجرایی برنامهای برای کاهش بیماری در کارمندان داشته باشند، کارمند سالم خدمت سالم ارائه میدهد.

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد