3:42:29 - جمعه 3 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سپاه نهادی انقلابی ، ولایی و مردمی است
اولین مرحله رقابت های رنکینگ بدمینتون بزرگسالان کشور در اراک در حال برگزاریست.
سپاه نهادی انقلابی ، ولایی و مردمی است

سپاه نهادی انقلابی ، ولایی و مردمی است به گزارشخبرگزاری صداوسیمامرکز اراک؛ فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت : سپاه نهادی انقلابی ، ولایی و مردمی است و مشارکت سازمان های مردم نهاد می تواند در برگزاری هر جه باشکوه تر کنگره ملی نقش امام خمینی (ره) و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی یاری کند .
سردار کریمی در نخستین نشست صمیمانه با فعالین سازمان های مردم نهاد که در سالن غدیر استانداری برگزار شد اظهار داشت : شیوه مدیریت سپاه ، مدیریتی جهادی است و با توجه به سبقه دینی و پاسداری از اهداف نظام در سپاه، باید تمام تلاش ها در راستای کسب رضای خداوند باشد و تمامی اقدامات با خلوص نیت ، صورت گیرد .
وی تصریح کرد : این نهاد مردمی با مساعدت و یاری مردم ، فعالیت های گسترده ای در کشور صورت گرفته و باید اذعان داشت چنانچه حمایت مردم از سپاه نبود ، این نهاد مردمی تاکنون پابرجا نبود.
رئیس هیات امنای سازمان های مردم نهاد استان مرکزی نیز در این نشست گفت : در سالی که به نام ” رونق تولید” از سوی رهبر معظم انقلاب نامگذاری شده ، باید بسترهای لازم برای کارگران که نقش به سزایی در تولید دارند بیش از پیش فراهم شود .
علی اکبر کریمی سازمان های مردم نهاد استان را تشکل های بسیار فعالی عنوان کرد و گفت : شبکه سمن ها در حوزه سلامت ، فرهنگ ، محیط زیست ، خیرین و موسسات خیریه بسیار فعال هستند و خدمات بسبار مطلوبی به مردم ارائه می دهند که از ۱۲ شهرستان، نیز یک نفر عضویت دارد .
کریمی تصریح کرد : بر اساس مصوبه آیین نامه هیات وزیران ، بستر فعالیت سازمان های مردم نهاد در چارچوب قانون به عنوان تسهیلگر و بازوان دولت فراهم شده است که می طلبد دستگاه های دولتی با در اختیار گذاشتن بخشی از امکانات به این سازمان ها ، حوزه خدمات خود را تسهیل کنند .
وی با تاکید بر اینکه واگذاری فعالیت به سمن ها می تواند تسهیلگر امور دولت نیز باشد افزود : نهاد گسترده و مردمی سپاه پاسداران از بطن مردم برخاسته که با اتصال گسترده بسیج که گسترده ترین سازمان مردمی است ارتباط عمیق و معناداری با مردم ایجاد کرده است .
رئیس هیات امنای سازمان های مردم نهاد استان مرکزی بیان داشت : با توجه به اینکه دشمنان همواره از سوی این نهاد مردمی با شکست مواجه شده اند که موجبات کینه آنها را فراهم و سپاه را مورد تحریم قرار داده است .
کریمی خاطر نشان کرد : همکاری سپاه و سازمان های مردم نهاد می تواند ظرفیت دوجانبه ای را فراهم کند تا علاوه بر گسترش اهداف سازمان های مردم نهاد ، گام های موثری در راستای اهداف انقلابی سپاه نیز برداریم.


منبع :: http://markazi.iribnews.ir

خبر جدید  نشست خبری اردوهای راهیان نور
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد