11:02:14 - سه‌شنبه 18 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سهم حمل و نقل در امنیت و رفاه باید افزایش یابد
خمین – ایرنا – امام جمعه خمین گفت: سهم حوزه حمل و نقل درون شهری و برون شهری در مباحث کلانی چون بهبود امنیت، رضایتمندی و رفاه و بسط فرهنگ ارتباطی نیازمند افزایش است.
سهم حمل و نقل در امنیت و رفاه باید افزایش یابد

حجت الاسلام سید «علی حسینی پور » روز سه شنبه در آیین گرامیداشت روز حمل و نقل خمین افزود: اشتغال در حوزه حمل و نقل اهمیت زیادی دارد چرا که شاغلان این بخش در ارتباط مستقیم با آحاد مردم هستند و در مقوله نشاط اجتماعی، بهبود پیوست های ارتباطی و اعتمادسازی عمومی نقش دارند.
وی اظهارداشت: رانندگان درون و برون شهری در همه عرصه های کشور تاثیر گذار هستند و بایستی به حقوق حقه آنان رسیدگی شود چرا که رفع مشکلات این قشر می‌تواند در ایجاد امنیت و آرامش تاثیرگذار بوده و موجب بهبود عملکرد ناوگان حمل و نقل شود.
فرماندار خمین نیز با گرامیداشت روز حمل و نقل اظهار داشت: نهادینه شدن فرهنگ استفاده از وسایل نقلیه عمومی ضروری است و می طلبد که جایگزینی استفاده از وسایل نقلیه عمومی با خودروهای شخصی جدی تر دنبال شود.
«احمد طهرانی» افزود: حمل و نقل از ارکان توسعه گردشگری است و می طلبد که زیرساخت های این بخش به شکل اصولی دیده شود.
وی بیان کرد: در بخش حمل و نقل برون شهری سخت افزارها از اهمیت بالایی برخوردار هستند اما در بخش درون شهری علاوه بر سخت افزارها، شاخص‌های نرم افزاری نیز نظیر رفتار خوش رانندگان، نحوه برخورد با مسافران به ویژه گردشگران، آشنایی با اماکن و جاذبه‌های تاریخی شهر از اهمیت بالایی برخوردار است.
فرماندار خمین گفت: رانندگان وظایفی از نظر قانونی و اخلاقی نسبت به مسافران دارند که عامل رضایت مندی را رقم می زند.
طهرانی افزود: مطالبات بحق رانندگان ناوگان حمل ونقل درون شهری پیگیری می شود و تلاش بر این است که در حد توان برای رفع مشکلات این قشر زحمتکش اقدام شود.
در این آیین شماری از رانندگان تاکسی شهرخمین تجلیل شدند.
شهرستان خمین از توابع استان مرکزی دارای ۱۰۵ هزار نفر جمعیت در ۲ شهر ، ۲ بخش و هفت دهستان است و ۳۰۵ دستگاه تاکسی ناوگان درون شهری دارد.
۷۲۷۷/۶۰۱۳/

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  واگذاری های غیراصولی به بخش خصوصی خیانت به اقتصاد کشور است
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد