سید مهدی مقدسی؛ نمانیده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در خصوص طرح استیضاح وزیر ورزش و جوانان از سوی برخی از نمایندگان بیان کرد : استیضاح حق قانونی نمایندگان است و میتواند بر اساس عملکرد وزرا از آن ها سوالات خود را بپرسند ، اما نکته قابل توجه در رابطه با استیضاح وزیر ورزش و جوانان مبحث عملکرد مثبت آقای سلطانی فر در حوزه ورزش و جوانان است که نمره قبولی را از اکثر نمایندگان مجلس دریافت خواهد کرد.

خبر جدید  تصویب طرح جامع کلانشر اراک پس از ۶ سال

نماینده مردم اراک تاکید کرد: در بین باقی وزرای دولت از ایشان می توان به عنوان یکی از موفق ترین وزرا یاد کرد و در مجموع با توجه به شرایط کشور و نبود اعتبار بازهم عملکرد ایشان قابل قبول است.

وی افزود: گاهی اوقات ابهاماتی در خصوص برخی از مسائل به وجود می آید که نمایندگان مجلس سعی می کنند از این ابزار قانونی استفاده کنند و وزیر را مورد استیضاح قرار دهند که شخص وزیر باید در راستای رفع این ابهامات و مشکلاتی به وجود می آید پیگیری و اقدامات لازم را انجام دهد.

خبر جدید  دولت در بحث جوانگرایی جدیت دارد / حقدادی کارنامه قابل قبولی را از خود نشان داده است

مقدسی در خصوص رای آوردن این طرح در صحن علنی مجلس نیز تاکید کرد: بر اساس مشاهدات موجود این طرح در مجلی رای نخواهد آورد و بنده نیز به آن رای نخواهم داد و در دفاع از عملکرد وزیر ورزش و جوانان نیز به عنوان مخالف طرح استیضاح ثبت نام خواهم کرد.

نماینده مردم اراک در پایان تصریح کرد: پیشنهاد بنده برای وزرات ورزش و جوانان بررسی دغدغه های امضا کنندگان استیضاح است تا طبق روال قانونی خود پیگیری و به مرحله اجرا برسد و ایراداتی که در برخی از بخش ها وارد است را سریعا در کوتاه ترین زمان ممکن مرتفع سازند.

خبر جدید  وزارت بهداشت وعده تامین بودجه بیمارستان زنان و زایمان اراک را عملی کند