22:32:07 - سه‌شنبه 28 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سرو غذا با طعم کتاب در رستوران +عکس
در رستورانی در شهر ساوه قبل ازسرو غذا ،کتاب سرو می‌شود. شعار سال: آقای محلوجیرستوران دارساوه‌ای در رستورانش کتاب‌های زیادی قرار داده تا مشتریان قبل از آماده شدنغذا کتاب بخوانند وسال هاست که می‌توان همراه بوی غذای تازه رایحه خوش کتاب را هم دراین رستوران اسشتمام کرد. وی همچنین یک کتابخانه مجهز با ۴ هزار کتاب […]
سرو غذا با طعم کتاب در رستوران +عکس

در رستورانی در شهر ساوه قبل ازسرو غذا ،کتاب سرو می‌شود.

شعار سالآقای محلوجیرستوران دارساوه‌ای در رستورانش کتاب‌های زیادی قرار داده تا مشتریان قبل از آماده شدنغذا کتاب بخوانند وسال هاست که می‌توان همراه بوی غذای تازه رایحه خوش کتاب را هم دراین رستوران اسشتمام کرد.

سرو غذا با طعم کتاب در رستورانی در ساوه

وی همچنین یک کتابخانه مجهز با ۴ هزار کتاب را هم در کنار رستورانش احداث کرده است و دنبال فردی دوستدار کتاب است تا به عنوان کتابدار به مردم خدمت رسانی کند.

خبر جدید  دیدار فرماندهان نظامی و انتظامی استان مرکزی با خانواده شهدا

آقای ملحوجی می‌گوید: مادرم از کودکی برای یاد گرفتن قرآن، من را به مکتب فرستاد و در مهمانی‌ها من قران می‌خواندم و آن‌ها نیز مرا تشویق می‌کردند و از همان موقع علاقه‌مند به کتاب شدم.

وی با بیان اینکه با هدف آشتی مردم با کتاب، کتاب خوانی را در رستورانش رواج داده اضافه کرد: در این رستوران کتاب مفاخر ساوه‌ای هم وجود دارد که به مسافران و راننده‌هایی که از این رستوران استفاده می‌کنند امانت داده می‌شودو دفعه‌ی بعد که از این مسیر عبور کنند کتاب را تحویل می‌دهند.

خبر جدید  خلأ کارگاه‌های آموزشی تلفیق قرآن با هنر احساس می‌شود

آقای محلوجی با اعلام اینکه اگر آموزش و پرورش در مدارس کتابخانه احداث کند وی کتاب‌های آن کتابخانه را تهیه می‌کند به مردم توصیه کرد: خانوداه ها از سنین کودکی فرزندانشان را با کتاب آشنا و مانوس کنند.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان ، تاریخ انتشار ۷ آذر ۹۶، کدمطلب:۶۳۳۹۲۰۴، www.yjc.ir

خبر جدید  جلسه هماهنگی و یکپارچه‌سازی فعالیت‌های مؤسسات قرآنی محلات

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد