12:05:00 - چهارشنبه 15 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ستاد اربعین استان مرکزی امسال بهترین عملکرد با کمترین هزینه را مدنظر قرار دهد
اراک- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: ستاد اربعین استان امسال باید بهترین عملکرد با کمترین هزینه را مدنظر قرار دهد و به نحوی عمل شود که زائران حسینی آرامش خاطر داشته باشند.
ستاد اربعین استان مرکزی امسال بهترین عملکرد با کمترین هزینه را مدنظر قرار دهد

به گزارش خبرنگار مهر، بهروز اکرمی، پیش از ظهر چهارشنبه در نشست ستاد اربعین استان مرکزی در اراک اظهار داشت: امام حسین (ع) نماد آزادگی و آزادگی بشریت بوده و هر انسان آزاده ای در هر نقطه‌ای از این جغرافیا به این حقیقت آگاه است و اربعین فرصتی است تا بتوانیم تمامی ارزش‌ها و روش‌های این امام همام را جهانی کنیم.

وی ادامه داد: هر فردی که بتواند در عرصه اربعین کوچک‌ترین کاری را انجام دهد، سعادت بزرگی نصیب وی شده است. با توجه به شرایط اقتصادی موجود باید مراسم اربعین با کمترین هزینه و در حد اعلا برگزار شود. هر یک از کمیته‌ها باید در راستای خدمات رسانی به اربعین هزینه‌های خود را کاهش دهند.

خبر جدید  صادرات استان مرکزی در سال۹۷ برای نخستین بار به یک میلیارد دلار رسید

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی اظهار کرد: مسئولین اجرایی ستاد اربعین استان باید نسبت به اهمیت این کار بزرگ توجه داشته باشند و سعی کنند که سبقه مردمی در اربعین حفظ شود.

وی افزود: قرار نیست دولت به جای مردم ستاد اربعین را تقویت کند بلکه وظیفه ما خدمت گزاری به زائرین اربعین حسینی است. علاوه بر سبقه مردمی باید سبقه معنوی اربعین نیز حفظ شود و نگاه سمبولیک به اربعین نداریم بلکه نگاهمان ارزشی است؛ زیرا اربعین تنها یک مراسم تلقی نمی‌شود بلکه تمامی ابعاد آن در برگیرنده ارزش‌های اسلامی است.

خبر جدید  بخش عمده تلفات سوانح جاده‌ای ناشی از کیفیت پایین خودروها است

اکرمی بیان کرد: کمیته‌های اربعین در کوتاه‌ترین زمان ممکن باید نسبت به برگزاری جلسات اقدام کرده و نقاط قوت و ضعف موجود در برگزاری اربعین سال گذشته را بررسی کنند. خروجی کار کمیته‌های ستاد اربعین استان باید تسهیل در روند اعزام زائرین باشد تا با آرامش خاطر از مبدا به سمت مقصد رفته و بازگردند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: نگاه مدیران و دستگاه‌های حاکمیتی و دولتی به اربعین نباید صرفاً یک امر اداری باشد، بلکه اربعین یک کار دلی و اعتقادی است که باید به نحو مطلوب انجام شود. خوشبختانه فعالیت دبیرخانه و کمیته‌های ستاد اربعین در سطح استان در سال گذشته خوب بوده است.

خبر جدید  سرپرست شهرداری اراک نظارت جدی برسازمان‌های تابعه را مدنظر قراردهد

به گزارش مهر، محسن امیدی، دبیر ستاد اربعین استان مرکزی نیز در این نشست به ارائه خدمات مطلوب ستاد اربعین استان به زائرین نسبت به استان‌های دیگر اشاره کرد و بیان داشت: امیدواریم در سال جاری با قدم‌های محکم و عزمی راسخ بتوانیم خدمات بهتری را برای زائرین اربعین انجام دهیم.

در ادامه این نشست، مسئولین هریک از کمیته‌های ستاد اربعین استان به ارائه گزارش اقدامات انجام شده در این رابطه پرداختند.

کد خبر ۴۶۱۷۵۹۲


منبع :: ستاد اربعین استان مرکزی امسال بهترین عملکرد با کمترین هزینه را مدنظر قرار دهد

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد