14:40:22 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سبک زندگی امام خمینی(ره) سنت حسنه است
گروه سیاسی: رئیس جهاد دانشگاهی استان مرکزی در مراسم تجدید میثاق دانشگاهیان با شهدا گفت: همه تصمیم گیری‌های امام راحل و سبک زندگی سیاسی و اجتماعی ایشان برای نسل بعد از انقلاب اسلامی و به ویژه مسئولان الگو و سنت حسنه است. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از استان مرکزی، سید جعفر نظام دوست، رئیس […]
سبک زندگی امام خمینی(ره) سنت حسنه است

گروه سیاسی: رئیس جهاد دانشگاهی استان مرکزی در مراسم تجدید میثاق دانشگاهیان با شهدا گفت: همه تصمیم گیری‌های امام راحل و سبک زندگی سیاسی و اجتماعی ایشان برای نسل بعد از انقلاب اسلامی و به ویژه مسئولان الگو و سنت حسنه است.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از استان مرکزی، سید جعفر نظام دوست، رئیس جهاد دانشگاهی استان مرکزی، در مراسم تجدید میثاق دانشگاهیان با شهدا که امروز، ۱۶ بهمن ماه به همت جهاد دانشگاهی در حسینیه شهدای اراک برگزار شد گفت:همه تصمیم گیری‌های امام راحل و سبک زندگی سیاسی و اجتماعی ایشان برای نسل بعد از انقلاب اسلامی و به ویژه مسئولان الگو و سنت حسنه است.
وی با تأکید بر جایگاه شهدا در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی ادامه داد: امام خمینی(ره) بلافاصله بعد از ورود به میهن به گلزار شهدا رفتند و با مردم درباره آینده حکومت پهلوی و برنامه‌های نظام اسلامی سخن گفتند، این رفتار امام خمینی(ره) که همیشه احترام به شهدا در آن موج می‌زد در ۴۰ سالگی نظام اسلامی نیز باید سرمشق مسئولان باشد.
نظام دوست با بیان اینکه هر سال جهاد دانشگاهی مراسم تجدید میثاق دانشگاهیان با شهدا را به عنوان یک سنت حسنه برگزار می‌کند گفت: هر ساله دانشگاهیان استان در این مراسم حضور می‌یابند تا تأکید کنند امنیت و آرامش امروز را مرهون خون شهدا هستیم.
رئیس جهاد دانشگاهی استان مرکزی افزود: قشر دانشگاهی نباید فراموش کند که اگر امروز فرصتی برای تحقیق و توسعه علم به دست آورده به برکت امام خمینی(ره)، خون شهدا و رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب است انتظار شهدای انقلاب اسلامی، شهدای ترور ، ۸ سال جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم نیز از جامعه دانشگاهی، پیروی و تحقق آرمان‌های امام خمینی(ره) است .
یادآور می‌شود: این مراسم همراه بود با خاطره گویی یکی از رزمندگان دفاع مقدس و گلباران مزار شهدا.

خبر جدید  آموزش داور مسابقه های قرآن در اراک

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد