13:12:07 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سامانه “تصمیم” در استان مرکزی راه‌اندازی شد
معاون اجتماعی بهزیستی استان مرکزی از راه‌اندازی سامانه “تصمیم” با رویکرد کنترل و کاهش طلاق در استان مرکزی خبر داد. عبدالکریم یادگاری در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: زوجین متقاضی جدایی و طلاق در گام اول به دادگستری مراجعه می کنند که در این روند دستیابی به سازش قدری با چالش مواجه می‌شود، در همین […]
سامانه “تصمیم” در استان مرکزی راه‌اندازی شد

معاون اجتماعی بهزیستی استان مرکزی از راه‌اندازی سامانه “تصمیم” با رویکرد کنترل و کاهش طلاق در استان مرکزی خبر داد.

عبدالکریم یادگاری در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: زوجین متقاضی جدایی و طلاق در گام اول به دادگستری مراجعه می کنند که در این روند دستیابی به سازش قدری با چالش مواجه می‌شود، در همین راستا اقدام به راه‌اندازی سامانه “تصمیم” در استان مرکزی شد.

خبر جدید  رقابت‌های قوی‌ترین مردان استان مرکزی بامعرفی نفرات برترپایان یافت

وی با بیان اینکه این سامانه کاملا الکترونیکی است و مسیر تقاضای طلاق تماما از طریق این سامانه دنبال می‌شود، گفت: براساس این سامانه زوجین متقاضی طلاق در ابتدای امر با درج مشخصات خود در سامانه به بهزیستی هدایت می‌شوند و نیازی به مراجعه به دادگستری نیست.

یادگاری تصریح کرد: این سامانه در قالب تفاهم‌نامه با قوه قضاییه و دادگستری استان مرکزی فعال شده است و زوجین با مراجعه به بهزیستی در فرآیند سیستماتیک و غربالگری اولیه قرار می‌گیرند.

خبر جدید  آرامش بهاری با حضور جدی پلیس در استان مرکزی + فیلم

وی گفت: پس از غربالگری توسط تیم ارزیاب اولیه، اطلاعات زوجین به مشاوران طرف قرارداد بهزیستی یا کلینیک‌های مددکاری ارجاع می‌شود تا روند مشاوره و سازش زوجین دنبال شود.

معاون اجتماعی بهزیستی استان مرکزی با تاکید بر اینکه بخش اعظمی از مشکلات زوجین را می توان به سازش رساند، افزود: در حال حاضر حدود ۹۰ درصد از طلاق‌ها عاطفی است و با مشاوره به‌موقع و مناسب می‌توان کاهش جدایی زوجین را محقق ساخت.

خبر جدید  آهو هر بهار معجزه می‌کند/"آب معجزه" را از دست ندهید

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد