۱۹:۵۶:۱۹ - دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سازمان های مردم نهاد کار کیفی و اثربخش را مدنظر قرار دهند
اراک- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: سازمان های مردم نهاد بایستی انجام کار کیفی و اثربخش را مدنظر قرار دهند و در رفع مسائل اجتماعی نقش آفرین باشند.
سازمان های مردم نهاد کار کیفی و اثربخش را مدنظر قرار دهند

به گزارش خبرنگار مهر، بهروز اکرمی روز دوشنبه در جلسه استاندار مرکزی با نمایندگان سازمان‌های مردم نهاد استان در اراک، اظهار داشت: سازمان‌های مردم نهاد با هدف پرداختن به مشکلات اجتماعی و رفع این مسائل راه اندازی شده‌اند و حتی الامکان نباید به بخش دولتی وابسته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی افزود: بایستی از هر گونه فعالیت‌های سیاسی در سازمان‌های مردم نهاد پرهیز شود و انجمن‌های مردم نهاد در رفع چالش‌های اجتماعی اثرگذار باشند.

اکرمی بیان کرد: فعالیت سمن‌ها متمایز از بخش دولتی است و فعالان این بخش باید از این فرصت به بهترین شکل ممکن استفاده کنند و نباید در انجام کارها منتظر بخش دولتی باشند، در واقع در هر زمان و مکان که نیاز است مشارکت کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی خاطرنشان ساخت: در حال حاضر مشارکت داوطلبانه و بهره گیری از ظرفیت مشارکت مردمی باید مدنظر در فعالیت سمن‌ها باشد و کیفی گرایی و عملکرد مؤثر را در دستور کار قرار دهند.

وی ضمن بیان اینکه نمایندگان سمن‌ها به غیر از شورای تأمین استان، می‌توانند در تمام نشست‌های استانداری مرکزی شرکت کنند، عنوان کرد: انتخابات سازمان‌های مردم نهاد استان مرکزی در اردیبهشت ماه سال ۹۸ برگزار می‌شود و باید در این زمینه سمن‌های فعال و دارای عملکرد قابل قبول، امکان حضور داشته باشند.

کد خبر ۴۵۶۵۴۱۲


منبع :: https://www.mehrnews.com

تبليغات
بانک پاسارگاد