20:24:45 - دوشنبه 27 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
زیرساخت لازم برای فعالیت کارخانه تولید سلول های خورشیدی فراهم شود
اراک- استاندار مرکزی گفت: زیرساخت لازم برای راه اندازی فاز اول کارخانه تولید سلول های خورشیدی استان مرکزی که با سرمایه گذاری بخش خصوص به انجام می رسد، فراهم شود.
زیرساخت لازم برای فعالیت کارخانه تولید سلول های خورشیدی فراهم شود

به گزارش خبرنگار مهر، سید علی آقازاده روز یکشنبه در جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان مرکزی در اراک اظهار داشت: در حال بررسی چند مورد از بزرگترین پروژه‌های سرمایه گذاری صنعتی در استان مرکزی هستیم که یکی با سرمایه گذاری ۱۰۳ میلیون یورو برای تولید ویفر سیلیکون و پروژه‌های دیگری شامل سرمایه گذاری‌های ۱۲۰ میلیون یورویی و ۱۵ میلیون یورویی هستند.

خبر جدید  شناسایی گلوگاه‌های فساد و حوزه‌های آسیب پذیر دستگاه‌ها ضروری است

استاندار مرکزی افزود: این سرمایه گذاری ها مجموعاً بیش از ۲۰ هزار میلیارد تومان است که در صورت تحقق می‌تواند استان را متحول کند و این حجم از سرمایه گذاری فرصت بسیار مطلوبی برای استان مرکزی به ویژه شهرستان خمین است که مقرر است این سرمایه گذاری ها در این منطقه انجام شود.

آقازاده بیان کرد: تمام مدیران و دستگاه‌های استان بایستی حمایت و همکاری مطلوب را برای انجام این طرح‌ها داشته باشد و خوشبختانه اراضی لازم برای این سرمایه گذاری ها در آینده نزدیک تحویل داده می‌شود.

خبر جدید  کشف ۳۸فقره سرقت در استان مرکزی/ دستگیری ۳۶سارق و فروشنده موادمخدر

استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: امیدواریم تا پایان سال شاهد راه اندازی فاز اول کارخانه تولید سلول‌های انرژی خورشیدی در استان مرکزی باشیم و چنانچه در روند این پروژه و تأمین زیرساخت‌های آن مشکلی وجود داشت، اعلام گردد تا مجدانه پیگیری و برطرف شود.

آقازاده تصریح کرد: برای فاز دوم این کارخانه نیز دستگاه‌های لازم خریداری شده و بایستی پیگیری شود تا ظرف مدت دو یا سه سال آینده با تأمین زیرساخت‌ها به بهره برداری برسد.

کد خبر ۴۶۲۶۷۸۵


منبع :: زیرساخت لازم برای فعالیت کارخانه تولید سلول های خورشیدی فراهم شود

خبر جدید  تداوم ایثارگری شهدا و جانبازان اقتدار امروز کشور را رقم زده است
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد