12:58:06 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رونق تولید دغدغه اصلی مسئولان ساوجی است
ساوه – ایرنا – معاون استاندار مرکزی گفت: مسئولان اجرائی و قضائی این شهرستان با بهره گیری از همه توان خود، به دنبال تثبیت تولید و رونق اشتغال پایدار در واحدهای صنعتی هستند.
رونق تولید دغدغه اصلی مسئولان ساوجی است

به گزارش ایرنا، «محمد بهاروند» روز دوشنبه در جریان بازدید اعضای کمیته حمایت قضائی از سرمایه گذاری شهرستان ساوه از کارخانه تولید کنننده رادیاتور افزود: ایجاد اشتغال پایدار و رونق تولید در سایه حمایت هدفمند صنعت داخلی و بستر سازی برای بخش خصوصی تضمین می شود.
وی افزود: ساوه از مراکز صنعتی کشور به شمار می رود و سرمایه گذاران بسیاری در حوزه تولید این شهرستان فعال هستند و وظیفه همه مسئولان است که برای ایجاد رونق اقتصادی و ایجاد فضای اشتغال نسبت به رفع موانع تولیدکنندگان‌ اهتمام ورزند.
وی با تمجید از رویه دستگاه قضائی شهرستان ساوه و پیگیری مشکلات بخش تولید در نشست های کمیته قضائی حمایت از سرمایه گذاری، اظهار داشت: همراهی مسئولانه مدیران قضائی این شهرستان برای گره گشایی از مشکلات بخش صنعت و تولید، امید بخش است.
فرماندار ساوه ادامه داد: راهبردهای صنعت و تکمیل زنجیره تولید تا صادرات باید در ساوه به گونه ای تقویت شود که این شهرستان صنعتی سهم و جایگاه واقعی خود را در ایجاد ارزش افزوده و تامین نیاز داخل و صادرات تقویت کند.
وی با قدردانی از سرمایه گذاران و کارآفرینانی که با پشتکار و تداوم تولید سبب رونق تولید و ایجاد اشتغال هستند، افزود: مجموعه دولت و دستگاه های اجرایی با دلسوزی و احساس مسئولیت آماده هرگونه همکاری با واحدهای تولیدی و صنعتی هستند.
رئیس کمیته حمایت قضائی از سرمایه گذاری شهرستان ساوه نیز ضمن اشاره به قانون جدید چک و تغییر در روند رسیدگی به پرونده های مطالبه وجه چک، تاکید کرد: شرکت ها در صدور چک با دقت بیشتری عمل کنند و مراقب موعد سررسید آنها باشند.
«هادی ملکی» با یادآوری نزدیک شدن به ایام پایان سال، تاکید کرد: لازم است که مدیران بخش صنعت برای پرداخت به موقع حقوق و مزایای کارگران برنامه ریزی کنند.
وی همچنین خواستار رسیدگی به مشکلات کارخانه مورد بازدید و سایر واحد های تولیدی در زمینه هایی چون بدهی به دستگاه های خدمات رسان و تامین اجتماعی شد.
ملکی افزود: با توجه به اینکه معوقات بانکی از مشکلات کارخانه تولید کننده رادیاتور است،‌ قرار شد که این مساله در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان مرکزی مورد بررسی قرار گیرد و در حد امکان این مشکل برطرف شود.
رئیس دادگستری شهرستان ساوه افزود: مقرر شد که مطالبات معوق این شرکت از مشتریان با تشکیل پرونده قضائی، مورد رسیدگی شود.
شهرستان ساوه دارای افزون بر ۵۵۰ کارخانه تولیدی و صنعتی است.
۶۵۳۹/۳۰۷۵

خبر جدید  صنایع و بنگاه های اقتصادی به سیاست ورود نکنند


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد