19:03:35 - یکشنبه 24 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رونق تولید با استفاده از کالای ایرانی
تِیمره منطقه ای باستانی و صخره ای در شهرستان خمین است که ۲۱ هزار سنگ نگاره را همراه با اسرار شگفت انگیزی در خود جای داده است.
رونق تولید با استفاده از کالای ایرانی

رونق تولید با استفاده از کالای ایرانیبه گزارشخبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ سیدعلی آقازاده استاندار مرکزی گفت: نامگذاری سال جاری با عنوان رونق تولید از سوی رهبر معظم انقلاب نشان از دغدغه های ایشان در خصوص تقویت بنیه اقتصاد ملی است و آحاد جامعه باید در تحقق منویات معظم له مشارکت گسترده داشته باشند.
آقازاده گفت:شعار امسال کامل کننده شعار سال گذشته با عنوان حمایت از کالای ایرانی است، بنابراین توسعه کشور وابسته به تولید با کیفیت و صادرات محور است که باید مورد توجه مسئولان امر قرار گیرد.
استاندار مرکزی اظهار داشت: مردم با خرید کالای ایرانی و دولت با حمایت همه جانبه از تولیدکنندگان به یک میزان در تحقق شعار سال وظیفه دارند.
وی افزود: سال گذشته با وجود مشکلات اقتصادی در کشور و استان، بیش از یک میلیارد دلار کالای غیرنفتی از استان مرکزی به نقاط مختلف جهان صادر شد که این نشان از ظرفیت بالقوه بخش خصوصی در این استان دارد.
استاندار ادامه داد: با حمایت های همه جانبه از سرمایه گذاران و بخش خصوصی می توان ظرفیت صنایع استان را تا حدود مطلوبی افزایش و در نتیجه میزان صادرات را نیز چشمگیرتر کرد.


منبع :: http://markazi.iribnews.ir

خبر جدید  برنامه محوری دهه فجر در استان مرکزی
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد