13:25:10 - یکشنبه 30 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
روند طرح های نیمه تمام عمرانی شهر اراک مطلوب است
اراک – ایرنا – سرپرست شهرداری اراک گفت: روند طرح های عمرانی نیمه تمام این کلانشهر مطلوب است و همه تلاش ها برای شتاب بخشی به تکمیل این طرح ها به کار گرفته شده است.
روند طرح های نیمه تمام عمرانی شهر اراک مطلوب است

«ابوالفضل شالی بیگ» روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: چهار تقاطع غیرهمسطح میدان ورزش، میدان شریعتی، پل شهید کاوه نبیری و پل شهید سیدی طرح های مهم نیمه تمام این کلانشهر است.
وی بیان کرد: پیشرفت فیزیکی میدان ورزش به ۹۱ درصد رسیده است و اگر شرایط جوی اجازه کار دهد، آسفالت این میدان به زودی ریخته می شود.
سرپرست شهرداری اراک ادامه داد: تلاش بر این است که عملیات اجرایی میدان ورزش تا پایان سال خاتمه یابد و این مسیر زیر بار ترافیک برود.
شالی بیگ تصریح کرد: پیشرفت فیزیکی میدان شریعتی نیز به ۷۹ درصد رسیده که پیش بینی می شود این طرح نیز در صورت مساعد بودن شرایط جوی با بتن ریزی ۲ قسمت باقی مانده عرشه و سایر اقدامات دیگر تا پایان سال جاری بهره برداری شود در اختیار مردم قرار گیرد.
وی عنوان کرد: پیشرفت فیزیکی پل شهید کاوه نبیری نیز ۸۰ درصد است و پیش بینی شده محور دسترسی خروجی آن تا پایان سال جاری به اتمام رسد.
سرپرست شهرداری اراک اضافه کرد: پل شهید سیدی نیز از دیگر طرح های مهم این شهر است که در بخش هایی نیاز به اصلاحات داشت و این مهم در حال انجام است.
شالی بیگ گفت: بخشی از سازه این پل نیز در شرکت آذرآب اراک در حال ساخت است و این طرح نیز از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار است.
وی یادآور شد: اعتبار چهار طرح عمرانی مهم این کلانشهر بیش از ۲ هزار میلیارد ریال است.
کلانشهر اراک مرکز استان مرکزی است و در این منطقه بیش از ۶۲۰ هزار نفر جمعیت زندگی می کند.
۳۰۰۵/۶۰۱۳/

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  "کتابخانه روز ۲۸مهر" نام اولین کتابخانه اراک
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد