8:06:08 - سه‌شنبه 31 اکتبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
روند جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی استان مرکزی مطلوب نیست
استاندار مرکزی گفت: روند جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی استان با هدف ستاد فاصله بسیاری داشته و نیازمند اصلاح است. شعار سال: سیدعلی آقازاده ظهر امروز در جمع خبرنگاران در حاشیه نشست اعضای کارگروه اشتغال استان مرکزی اظهار کرد: بر اساس تصمیم ستاد اقتصاد مقاومتی کشور در سال جاری باید ۹۷۰ هزار شغل پایدار ایجاد شود و […]
روند جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی استان مرکزی مطلوب نیست

استاندار مرکزی گفت: روند جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی استان با هدف ستاد فاصله بسیاری داشته و نیازمند اصلاح است.

شعار سالسیدعلی آقازاده ظهر امروز در جمع خبرنگاران در حاشیه نشست اعضای کارگروه اشتغال استان مرکزی اظهار کرد: بر اساس تصمیم ستاد اقتصاد مقاومتی کشور در سال جاری باید ۹۷۰ هزار شغل پایدار ایجاد شود و سهم استان مرکزی از این ۱۰ هزار فرصت شغلی است که کارگروه سرمایه‌گذاری و اشتغال استان باید برای تحقق این مهم به درستی برنامه‌ریزی کند.

خبر جدید  «غار نخجیر دلیجان» به بخش خصوصی واگذار شد

وی تصریح کرد: در نشست امروز تنها دو دستگاه توانستند گزارش عملکرد ارائه دهند، روند جلسات در راستای تحقق اهدافی که ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی دارد، مطلوب نیست که قرار است به زودی در نحوه برگزاری این جلسات تجدید نظر شده و جلسات کارآمدتر و عملیاتی‌تر برگزار شود.

استاندار مرکزی افزود: متاسفانه موازی کاری در بین دستگاه‌ها و جلسات بسیار زیاد است، که باید این روند ترمیم و جلسات کمتر و کارآمدتر شوند.

خبر جدید  مشکل آلایندگی ۶۰درصد از واحدهای صنعتی استان مرکزی اصلاح شده است

آقازاده گفت: تلاش داریم ظرف دو هفته آینده این جلسات را با فرمت جدید و شکل جدید و عملیاتی‌تر برگزار کنیم.

وی در ادامه با بیان اینکه سهم استان مرکزی از اشتغال سال جاری ۱۰ هزار نفر است، ادامه داد: به منظور ایجاد این تعداد فرصت شغلی ۲۹۱ میلیارد تومان تسهیلات برای استان مرکزی در نظر گرفته شده که تاکنون برخی از بانک‌ها در پرداخت این تسهیلات عملکرد خوبی داشته و برخی نیز ضعیف عمل کرده‌اند.

خبر جدید  توحید؛ مهم‌ترین شرط شفاعت

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری
فارس ،
تاریخ انتشار ۷ آبان ۹۶، کدمطلب:۱۳۹۶۰۸۰۷۰۰۱۵۱۱ ، www.farsnews.com

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد