11:28:15 - دوشنبه 20 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
روستاهای فاقد امکانات ورزشی در استان مرکزی شناسایی می‌شوند
مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی از تاسیس و راه اندازی ۷۰ خانه ورزش روستایی در سال ۱۳۹۸ در روستاهای این استان خبر داد و گفت: روستاهای فاقد امکانات ورزشی در استان مرکزی شناسایی می‌شوند.
روستاهای فاقد امکانات ورزشی در استان مرکزی شناسایی می‌شوند

عابد حقدادی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در اراک، با بیان اینکه یکی از مهم ترین اولویت های اداره ورزش و جوانان استان، توسعه ورزش در مناطقروستاییاست اظهار داشت: روستاهای استان مرکزی دارای استعدادهایورزشیفراوانی هستند که نیاز به کشف این ظرفیت های انسانی در میان جوانان و نوجوانان داریم.

وی افزود: فراهمسازی بسترها و توسعه زیرساختهای ورزشی در روستاها و احیای بازیهای بومی ومحلیدر این مناطق، نقش اساسی درتوسعه ورزشو همچنین ارتقاء سلامت افراد دارد چراکهمروزه نقش و جایگاهی که ورزش در سلامتی و زندگی انسان دارد، به عنوان یک اصل مسلم در تمامی جهان شناخته میشود.

خبر جدید  حماسه مردم استان مرکزی در راهپیمایی ۲۲ بهمن به روایت تصویر

حقدادی تصریح کرد:در زمینه ورزشی استعدادهای خوبی در میان روستاییان به ویژه در استان مرکزی وجود دارد که شکوفایی این استعدادها به حمایت مسئولان و ایجاد رشتههای مختلف ورزشی نیازمند است.

وی اضافه کرد: تاسیس و راه اندازی خانه های ورزش روستایی با هدف توسعه ورزش همگانی، ایجاد نشاط اجتماعی، پر کردن اوقات فراغت جوانان و محرومیت زدایی ورزشی در روستاها دنبال می شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی با اشاره به اینکه طبق برنامهریزیهای صورت گرفته به دنبال این هستیم تا خانه های ورزش در روستاها که از کمترین امکانات ورزشی برخوردار هستند پیگیری شود، گفت: بر همین اساس هماهنگ و رایزنی های لازم با دهیاران، بخشداران و روستاها و روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان های تابعه صورت گرفته است تا روستاهای فاقد امکانات ورزشی شناسایی شوند.

خبر جدید  ۷۰ خانه ورزش روستایی در استان مرکزی افتتاح می‌شود

حقدادی خاطرنشان کرد: بنابراین با پیگیریهای مستمر و کسب مجوزهای لازم از سوی وزارت ورزش و جوانان، در طول سال ۱۳۹۸ تاسیس وراه اندازی ۷۰ خانه ورزش روستایی در روستاهای استان در دستور کار ورزش و جوانان استان مرکزی قرار دارد.

انتهای پیام/ ت


منبع :: روستاهای فاقد امکانات ورزشی در استان مرکزی شناسایی می‌شوند

خبر جدید  بیش از ۱۲ هزار کیلومتر از راه‌های استان مرکزی در پاییز امسال برف‌روبی شد
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد