به گزارش برنا از اراک ،بهروز اکرمی در نشست شورای روابط عمومی های استان در محل سد کمال صالح شازند افزود: فعالیت اثر گذار در افکار عمومی و جامعه از جمله مهمترین وظایف روابط عمومی های دستگاه های اجرایی است.

وی اظهارداشت: سال جدید با وجود تحریم، مشکلات اقتصادی و برخی تنگناها، شرایط ویژه ای است که باید تصمیمات متفاوت اتخاذ شود.

خبر جدید  آزاد راه اراک - خرم آباد تا پایان سال 98 زیر بار ترافیک قرار گیرد / سرمایه گذاری در جاده ها نقش موثری در کاهش حوادث رانندگی دارد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی افزود: استان مرکزی نیازمند جنب و جوش و تحرک بوده و تا زمانی که پویایی در دستگاه های اجرایی ایجاد نشود، تحول اتفاق نخواهد افتاد.

اکرمی خاطر نشان کرد: روابط عمومی ها باید بانی تغییر و خلاقیت باشند و با خلق افق های جدید به توسعه فراگیر دستگاه اجرایی خود فکر کنند.

خبر جدید  پرداخت خسارت های کشاورزی از سوی بیمه ها چندان رضایت بخش نیست

وی ادامه داد: استان مرکزی ظرفیت های بسیاری دارد و روابط عمومی های مجموعه های حاکمیتی وظیفه دارند تا مزیت های استان را شناسایی و تقویت کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت:استان مرکزی، خطه ای زیبا و با جاذبه های گردشگری منحصر به فرد است که در استان و کشور نیاز به معرفی دارد.

خبر جدید  41 هزار دانشجو در دانشگاه فرهنگیان کشور جذب شد

اکرمی اظهارداشت: صنعت گردشگری می تواند درآمد سرشاری به همراه داشته باشد و جایگزین اقتصاد تک محصولی شود.