۱۵:۴۵:۰۸ - چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رضایتمندی مردم با اطلاع رسانی شفاف در جامعه فراهم می‌شود
مدیر کل صدا و سیمای استان مرکزی گفت: ۳۰ فرستنده برای پوشش کامل شبکه های دیجیتالی استان مرکزی و تحقق ۱۰۰ درصدیِ پوشش،…
رضایتمندی مردم با اطلاع رسانی شفاف در جامعه فراهم می‌شود

به گزارش برنا از اراک ، امیر هوشنگ آذردشتی در نشست هم اندیشی با مسئولان، اصحاب فرهنگ و هنر، فعالان فضای مجازی و خبرنگاران شهرستان خمین افزود: ۲۰۰ ایستگاه فرستنده در نقاط مختلف استان وجود دارد و ۲ گروه نیز برای رفع نقص‌های فنی این ایستگاه‌ها در نظر گرفته شده است.
وی ادامه داد: پوشش دیجیتال فرصتی مناسب برای معرفی ظرفیت‌های فرهنگی، تاریخی و اقتصادی استان مرکزی است چرا که برنامه‌های شبکه صدا و سیمای استان مرکزی در آن سوی مرزها نیز دیده می‌شود.
مدیرکل صدا و سیمای استان مرکزی اظهار داشت: بر اساس نظر سنجی مرکز سنجش در بخش فضای مجازی در ۲ سال اخیر، این استان بعد از استان فارس دومین استانی است که بیشترین کاربر را در سطح کشور با رضایتمندی ۹۰ درصدی به خود اختصاص داده است.
آذر دشتی گفت: با وجود ۲۴ ساعته شدن صداوسیمای استان مرکزی فقط چهار ساعت بودجه تولید معادل یک ششم هزینه تولید در این استان وجود دارد که امکان پوشش کامل اخبار و رویدادهای شهرستان‌های استان را نمی‌دهد.
وی بیان کرد: ۲۰۰ دقیقه در اخبار استان از ابتدای امسال به خمین پرداخته شده و ظرفیت‌های این شهرستان به عنوان زادگاه امام خمینی (ره) بیشتر از این است.
مدیرکل صدا و سیمای استان مرکزی با اشاره به فراخوان جذب کارشناس در برنامه‌های رسانه ملی استان افزود: از مجموع ۲۰۰ کارشناس فراخوان شده، تعداد ۵۰ نفر جذب شدند.
آذر دشتی تاکید کرد: برنامه‌های صدا و سیمای استان مرکزی با توجه به پیشرفت تکنولوژی محدود به جغرافیای خاص نمی‌شود و در تمام دنیا و کشور دریافت می‌شود.
وی ادامه داد: زیرساخت‌های لازم برای پخش زنده برنامه‌های شهرستان خمین به دلیلی بهره مندی این شهرستان از فیبر نوری وجود دارد.
مدیرکل صدا و سیمای استان مرکزی گفت: دفتر خبری صدا و سیمای خمین به زودی به دفتر صدا و سیمای این شهرستان تبدیل می‌شود.
آذردشتی اضافه کرد: فضای مجازی فرصت مناسبی برای رشد فرهنگی جامعه است که اگر از این فرصت به درستی استفاده نشود، به تهدید تبدیل می‌شود.
 
منبع :: رضایتمندی مردم با اطلاع رسانی شفاف در جامعه فراهم می‌شود

تبليغات
بانک پاسارگاد