12:06:34 - شنبه 27 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
راه اندازی ۷۰ خانه ورزش روستایی دراستان مرکزی
۱۰۹ هکتار از اراضی ملی استان مرکزی از دست متصرفان رفع تصرف شد.
راه اندازی ۷۰ خانه ورزش روستایی دراستان مرکزی

راه اندازی 70 خانه ورزش روستایی دراستان مرکزی

به گزارشخبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ مدیرکل ورزش وجوانان استان مرکزی گفت: با پیگیریهای لازم و کسب مجوزهای لازم از سوی وزارت ورزش وجوانان امسال ۷۰ خانه ورزش روستایی در سطح استان مرکزی راه اندازی و تاسیس میشود.

حقدادی با اشاره به اهمیت توسعه ورزش روستایی افزود: المپیادهای ورزش روستایی در سطح استان مرکزی برگزار میشود.

او گفت: المپیادهای ورزش روستایی نقش مهمی در بحث نخبهیابی، استعدادیابی و توسعه ورزش بانوان دارد، همچنین در سطح روستاها ایجاد نشاط اجتماعی و گسترش ورزش همگانی از مهمترین اهداف برگزاری المپیادهای ورزش روستایی است.

خبر جدید  پرواز اراک - مشهد در دستور کار

مدیرکل ورزش وجوانان استان مرکزی افزود: این المپیادها در شش رشته ورزشی بهصورت هدفمند در تمامی شهرستانها برگزار و سپس منتخبین شهرستانی به مرحله استانی راه پیدا میکنند.

حقدادی گفت: معرفی بازیهای بومی محلی استان مرکزی در این المپیادهای ورزش روستایی در اولویت این اداره و هیئت روستایی و بازیهای بومی محلی استان است، امسال دومین دور ه این المپیادها را با کیفیت وکمیت بهتری برگزار میکنیم.

خبر جدید  کمیجان میزبان مدیران شبکه آفتاب

او افزود: همچنین با پیگیریهای لازم و کسب مجوزهای لازم از سوی وزارت ورزش وجوانان ۷۰ خانه ورزش روستایی در سطح استان مرکزی راه اندازی و تاسیس میشود.

مدیرکل ورزش وجوانان استان مرکزی گفت: بر همین راستا هماهنگی لازم با دهیاران ، بخشداران و روئسای ادارات ورزش وجوانان شهرستانهای تابعه صورت میگیرد تا روستاهای فاقد امکانات ورزشی معرفی و این خانه ها در آن روستاها ایجاد گردد.

خبر جدید  الگوی مصرف آب در بخش کشاورزی و شرب نیازمند اصلاح است

حقدادی افزود: راه اندازی خانههای ورزشی در توسعه ورزش همگانی، ایجاد نشاط اجتماعی و محرومیتزدایی نقش بسزایی دارد، برهمین اساس براساس برنامه ریزیهای انجام شده تلاش میشود تا خانههای ورزش روستایی در سطح روستاهایی که کمترین امکانات ورزشی را دارند احداث شود.


منبع :: http://markazi.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد