12:38:15 - دوشنبه 20 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
راه‌اندازی رشته‌های بین‌رشته‌ای از اولویت‌های دانشگاه آزاد است
معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی گفت: راه‌اندازی رشته‌های بین‌رشته‌ای از اولویت‌های این دانشگاه است تا بخشی از آسیب‌های جامعه کاهش یابد.
راه‌اندازی رشته‌های بین‌رشته‌ای از اولویت‌های دانشگاه آزاد است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ساوه، حجتالاسلام عبدالحسین خسروپناه پیش از ظهر امروز در نشست هماندیشی استادان علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه درباره ایجاد دانشها و رشتههای میانرشتهای اظهار کرد: درصددیم دانشهای میانرشتهای راهاندازی شود تا بخشی از خلأ و آسیبهای جامعه کاهش یابد.

وی یکی از راههای کمتر کردن فاصله دانش و واقعیت را تحول در ساختار علوم انسانی دانسته و افزود: گام نخست در ایجاد دانشهای میانرشتهای، تکثیر این رشتههاست، بهعنوان مثال با راهاندازی دانشکده خانواده میتوانیم بسیاری از آسیبها و ناهنجارهای اجتماعی را کاهش دهیم.

خبر جدید  روز درختکاری در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی تأثیر دانشکده فضای مجازی را در راستای تحول بنیادی علوم انسانی مهم دانست و از اعضای گروه خواست راههای تعالی علوم انسانی را بهدقت مورد مطالعه قرار دهند و گفت: هیئت اندیشهورز در رشتههای علوم انسانی و تأسیس آن در هر استان مقدمه این تحول است.

خبر جدید  اعزام کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی فراهان به مناطق سیل‌زده لرستان

جواد نیکوکار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه نیز با تبریک ماه ضیافت الهی گزارش کوتاهی از این واحد دانشگاهی ارائه کرد و گفت: واحد ساوه دومین دانشگاه جامع استان مرکزی و نخستین دانشگاه جامع شهرستان است که با داشتن استادان مجرب و توانمند در دانشکده علوم انسانی خوشبختانه توانسته موفقیتهای خوبی را کسب کند.

خبر جدید  آب آشامیدنی استان مرکزی در سلامت است

به گزارش آنا، در این جلسه استادان دانشکده علوم انسانی واحد ساوه پیشنهادهایی چون تأسیس دانشکده اوقات فراغت، دانشکده رفتار، دانشکده هیجان و ثبت رشتههایی چون رشتههای روانشناسی اجتماعی و اصلاح نمره مقاله در دفاعیه دانشجویان و گسترش مجلات علمی پژوهشی را ارائه کردند.

انتهای پیام/۴۱۲۱/پ


منبع :: راه‌اندازی رشته‌های بین‌رشته‌ای از اولویت‌های دانشگاه آزاد است

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد