17:25:12 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ذرات معلق هوای اراک بیش از حدمجاز است/ اعلام وضعیت ناسالم
رضا میرزایی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: شاخص میزان غلظت ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون در هوای اراک، روز یکشنبه ۱۵بهمن ماه، ۹۸میکروگرم بر مترمکعب بود که بیانگر وجود هوای سالم است. سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی بیان کرد: میزان غلظت ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون در هوای […]
ذرات معلق هوای اراک بیش از حدمجاز است/ اعلام وضعیت ناسالم

رضا میرزایی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: شاخص میزان غلظت ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون در هوای اراک، روز یکشنبه ۱۵بهمن ماه، ۹۸میکروگرم بر مترمکعب بود که بیانگر وجود هوای سالم است.

سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی بیان کرد: میزان غلظت ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون در هوای اراک روز دوشنبه، ۳۹میکروگرم بر مترمکعب اندازه گیری شد که فراتر از حد مجاز است.

خبر جدید  برگزاری آئین کهن چغچغه زنی روستای انجدان در یازدهمین روز محرم

میرزایی افزود: حد استاندارد میزان غلظت ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون در هوا، ۳۵میکروگرم بر مترمکعب است، بنابراین طی روز جاری وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس در شهر اراک اعلام می شود.

سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی خاطرنشان ساخت: شهر اراک از ابتدای امسال تاکنون ۶۱ روز را با وضعیت هوای ناسالم پشت سر گذاشته و امروز شصت و دومین روز آلوده سال جاری است.

خبر جدید  دوگانگی کاغذبازی اداری با جنگ نرم

وی ادامه داد: کیفیت نامناسب هوا و وضعیت ناسالم برای گروه های حساس، شرایطی است که برای کودکان، زنان باردار، بیماران قلبی و تنفسی و سالمندان زیان بار بوده و این افراد به جز موارد ضروری باید از رفت و آمد در محیط شهری و مناطق پرتردد خودداری کنند.

تبليغات
بانک پاسارگاد