3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ديدار با مادران شهدا موجب قوت قلب و نشاط مسئولين مي شود
خبرگزاري آريا- مديرکل بنياد استان مرکزي ديدار با مادران شهدا را موجب قوت قلب و نشاط روحيه مسئولين عنوان و خاطرنشان کرد: هنوز هم صبر و شکيبايي در چشمان پرنور مادران شهدا برق مي‌زند.به گزارش خبرگزاري آريا، محمد صادق دوخايي در ديدار با مادر شهيدان «ناصر و سياوش بختياري» با بيان اينکه بزرگ‌منشي و بي […]
ديدار با مادران شهدا موجب قوت قلب و نشاط مسئولين مي شود

ديدار با مادران شهدا موجب قوت قلب و نشاط مسئولين مي شود

خبرگزاري آريا- مديرکل بنياد استان مرکزي ديدار با مادران شهدا را موجب قوت قلب و نشاط روحيه مسئولين عنوان و خاطرنشان کرد: هنوز هم صبر و شکيبايي در چشمان پرنور مادران شهدا برق مي‌زند.
به گزارش خبرگزاري آريا، محمد صادق دوخايي در ديدار با مادر شهيدان «ناصر و سياوش بختياري» با بيان اينکه بزرگ‌منشي و بي توقع بودن مادران شهدا تلنگر خوبي براي مسئولين است، اظهار داشت: به طور يقين امروز خداوند سعادت بزرگي نصيبمان کرده که توانستيم در محضر مادران شهدا باشيم.
وي ديدار با مادران شهدا را موجب قوت قلب و نشاط روحيه مسئولين عنوان و خاطرنشان کرد: هنوز هم صبر و شکيبايي در چشمان پرنور مادران شهدا برق مي‌زند و اينان همان قهرمانان واقعي زندگي‌ هستند که از امتحان بزرگ الهي سربلند بيرون آمدند.
مدير کل بنياد استان مرکزي ضمن بررسي پاره اي از مشکلات خانواده‌هاي شاهد از طبع بلند و کرامت مادرانه‌شان تجليل و قدرداني کرد و افزود: قطعا اجر واقعي و پاداش صبرتان را از حضرت زينب سلام الله عليها که همانند ايشان صبور و مستحکم بوده‌ايد، خواهيد گرفت.
شهيد سردار ناصر بختياري متولد سال ۱۳۳۶ در روستاي کزاز بود که در تاريخ ۲۴ تير ۶۱ در عمليات رمضان در خاک عراق به شهادت رسيد.
شهيد سردار سياوش اميري متولد سال ۱۳۳۹ در شازند بود که در تاريخ ۲۶ آذر ۶۰ در فتح شياکوه در گيلان غرب به شهادت رسيد.

خبر جدید  اختصاص ۳۶۰ میلیارد ریال اعتبار به خمین

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد