2:52:43 - پنج‌شنبه 25 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دومین نمایشگاه بزرگ گل‌های لاله در اراک برگزار می‌شود
سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک گفت: دومین نمایشگاه بزرگ گل‌های لاله در اراک برگزار می‌شود.
دومین نمایشگاه بزرگ گل‌های لاله در اراک برگزار می‌شود

محمدرضا کشاورزیان در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در اراک با اشاره به برگزاری دومین نمایشگاه گلهای لاله در اراک اظهار داشت: دومین نمایشگاه گلهای لاله در کوی صنعتی اراک باغ گلها برگزار میشود و مردم میتوانند از ساعت ۸ تا ۲۱ از نمایشگاه بازدید کنند.

وی افزود: امروزه فضاهای شهری از جمله پارکها و جنگلها علاوهبر اینکه در زمینه زیباشناختی و بهداشتی جامعه تاثیر دارند سبب کاهش آلودگی هوا و کمشدن هزینههای آن میشوند زیرا درختان و گیاهان در فضاهای عمومی علاوهبر مزایای اقتصادی مزایای اجتماعی هم دارد.

سرپرست سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک ادامه داد: فضاهای سبز در جامعه روحی تازه به کالبد بیجان شهر میبخشند و شهروندان هم علاوهبر گذراندن اوقات فراغت خود در فضای سبز، بوستانها و پارکها سبب افزایش سلامت روانی افراد و به طور کلی در بر زندگی افراد نقش مهمی دارند.

کشاورزیان خاطرنشان کرد: یکی از عوامل تاثیرگذار بر سلامت روحی و روانی افراد فضاهای سبز است که در این زمینه نقش مهمی دارند به طوری که با ظرفیتهای موجود اکنون باید به دنبال افزایش فضاهای سبز در جامعه باشیم تا علاوهبر زیباسازی شهر نقش مهمی در کیفیت زندگی افراد ایفا کنیم.

خبر جدید  بیش از ۴ هزار جانباز جنگ تحمیلی در استان مرکزی زندگی می‌کند

وی تصریح کرد: در طراحی و برنامهریزی احداث شهرهای جدید باید با توجه به نیازهای شهروندان فضاهای سبز طراحی و مکانیابی شوند زیرا با توجه به آلودگی هوای دنیای کنونی نیاز به افزایش فضاهای سبز شهری اهمیت پیدا میکند که این کار باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد.

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک بیان کرد: از جمله مهمترین کارکرد فضاهای سبز تفریح و سرگرمی برای افراد است به طوری که وسایل بازی در پارکها علاوهبر گذراندن اوقات فراغت سبب پرورش مهارتهای اجتماعی کودکان و افزایش رشد شناختی آنها نیز میشود.

خبر جدید  موزه دفاع مقدس استان مرکزی ۶۷ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

کشاورزیان اضافه کرد: نمایشگاه گلهای لاله با ارائه انواع گلهای لاله و طبیعت بسیار زیبای آن که همانند سالهای گذشته از استقبال خوب مردم روبه رو شد امسال هم این نمایشگاه در کوی صنعتی اراک برگزار میشود و مردم میتوانند با بازدید از این نمایشگاه از طبیعت بسیار زیبای گلها بهرهمند شوند که امیدواریم امسال هم از این نمایشگاه استقبال خوبی شود.

خبر جدید  ۱۰.۸۹ درصد از جمعیت استان مرکزی سالمند هستند‌

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد