به گزارش برنا از اراک، مسعود سلطانیفر در نشست تخصصی با سمنها و هیاتهای ورزشی استان مرکزی در بیت قدیمی امام راحل در شهرستان خمین، افزود: حقدادی مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی از جوانترین مدیران ورزشی کشور میباشد که از شروع کار ؛ کارنامه قابل قبولی را از خود نشان داده است و ایشان از مدیران موفق و بسیار فعال در سطح کشور میباشد.

سلطانی فر در ادامه گفت :خوشبختانه درسال ۹۶ و ۹۷ کارنامه ورزش کشور درخشان بوده و در حوزه جوانان نیز ورزش زورخانهای، سازمانهای مردم نهاد، تشکیل دفاتر مشاوره و ازدواج، افزایش تسهیلات ازدواج از اقدامات دو سال اخیر بوده است.

وی ادامه داد: تلاش داریم تا پایان دولت بسیاری از پروژههای نیمه تمام ۱۰ تا ۱۵ سال قبل را به سرانجام برسانیم، ضمن اینکه در دو سال اخیر یک هزار و ۴۰۰ طرح نیمه تمام به سرانجام رسانده است.

خبر جدید  مقدسی : مدیریت های اجرایی کشور در اختیار جوانان قرار بگیرد

وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: پیشبینی میشود در قانون بودجه سال ۹۸ تسهیلات وام ازدواج به ۲۰ تا ۲۵ هزار میلیارد تومان برسد و این در حالی است که در سال ۹۶ این میزان تسهیلات ۱۲ هزار میلیارد تومان بوده است. سال ۹۲ بالغ بر ۲ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان تسهیلات ازدواج به جوانان پرداخت شد.

دکتر سلطانی فر تصریح کرد: با توجه به پیام مقام معظم رهبری مبنی بر افتخار به گذشته و امید به آینده و با آغاز دوره پنجم انقلاب و ارج نهادن به بیانیه گام دوم انقلاب نقشه راه حرکت نظام و کشور مشخص شده و محور حرکت توجه ویژه به جوانان است.

خبر جدید  آزاد راه اراک - خرم آباد تا پایان سال 98 زیر بار ترافیک قرار گیرد / سرمایه گذاری در جاده ها نقش موثری در کاهش حوادث رانندگی دارد

وی بیان داشت: ایران همچنان به نفت و فراوردههای نفتی وابسته است که باید در این راستا برجام را به فال نیک گرفت، چرا که هرچه فشارهای دشمن بر ملت بزرگ ایران افزایش مییابد موجبات وحدت داخلی و انسجام مردم را افزایش میدهد و در ابعاد سیاسی و اقتصادی موجبات همدلی مردم را فراهم میکند. در چنین شرایطی باید به گونهای رفتار کرد که باید روی پای خود ایستاده و دشمن را از رسیدن به اهداف شوم خود ناکام بگذاریم.

وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: کشور در شرایط سختی قرار دارد، بعد از پیروزی انقلاب جنگ تحمیلی به کشور تحمیل شد که با دلاوری مردم این دوران به طلاییترین دوران سیاسی کشور تبدیل شد. قطعا جنگ اقتصادی دشمن نیز با همافزایی و همدلی و عزم مردم سرافراز به دوران طلایی تبدیل میشود و به تعبیر مقام معظم رهبری ایمان داریم با عزت از این دوران عبور و مشکلات را حل خواهیم کرد.

خبر جدید  کشتارگاه اراک معایب زیادی دارد

سلطانی فر ابراز داشت: بسیاری از سیاستمداران داخلی و خارجی بر این باور بودند که فشارهای اقتصادی و گرانیها سبب عدم حضور مردم در دفاع از ارزشها و حاکمیت ملی کشور میشود، اما مردم با حضور خود نشان دادند که با وجود مشکلات همچنان پای آرمانهای نظام و رهبری محکم ایستادهاند.