16:09:39 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دوره آموزشی نماز ویژه اساتید معارف استان مرکزی برگزار شد
گروه فرهنگی: دبیر ستاد اقامه استان مرکزی از برگزاری آموزش تخصصی شیوه‌های دعوت به نماز، اسرار و آثار نماز ویژه اساتید برگزیده معارف به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی اراک خبر داد. حجت‌الاسلام علی رودبارانی، دبیر ستاد اقامه استان مرکزی، در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از استان مرکزی، گفت: آموزش تخصصی شیوه‌های دعوت به نماز، […]
دوره آموزشی نماز ویژه اساتید معارف استان مرکزی برگزار شد

گروه فرهنگی: دبیر ستاد اقامه استان مرکزی از برگزاری آموزش تخصصی شیوه‌های دعوت به نماز، اسرار و آثار نماز ویژه اساتید برگزیده معارف به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی اراک خبر داد.

حجت‌الاسلام علی رودبارانی، دبیر ستاد اقامه استان مرکزی، در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از استان مرکزی، گفت: آموزش تخصصی شیوه‌های دعوت به نماز، اسرار و آثار نماز ویژه اساتید برگزیده معارف استان امروز، ۱۶بهمن در دانشگاه آزاد اسلامی اراک برگزار شد.
وی تصریح کرد: نهاد رهبری در دانشگاه‌ها از بین اساتید معارف، اساتیدی که دغدغه‌مند هستند را انتخاب و به دوره آموزش تخصصی نماز دعوت کرد، ستاد اقامه نماز استان در راستای ترویج فرهنگ نماز، اضافه کردن دو واحد درسی نماز به دروس دانشگاهی و برگزاری دوره تخصصی نماز ویژه اساتید معارف را پیشنهاد داد که با برگزاری دوره تخصصی نماز موافقت شد، در صورت موفقیت این طرح در استان، به صورت طرح ملی اجرایی می‌شود.
حجت‌الاسلام رودبارانی اضافه کرد: اساتید در این دوره با آیات کاربردی نماز آشنا شده و آن را به صورت کاربردی به دانشجویان آموزش می‌دهند. در دوره یک روزه آموزش نماز استاد حجت‌الاسلام بهناد از اساتید مرکز تخصصی نماز در خصوص اسرار و آثار نماز و حجت‌الاسلام ملکی در خصوص شیوه‌های دعوت به نماز و پرسمان صحبت  کردند.
وی ادامه داد: اساتید معارف با توجه به وجه خاصی که در دانشگاه دارند می‌توانند بیشتر از اساتید دیگر روی دانشجویان تأثیرگذار باشند، اگر این اساتید با معارف ناب نماز آشنا باشند می‌توانند پاسخگوی شبهات نماز به دانشجویان و دعوت آنها به نماز با شیوه‌های جذاب باشند.

خبر جدید  حماسه 9 دی تبدیل تهدید به فرصت بود

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد