19:41:08 - شنبه 8 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دهمین نمایشگاه «سوغات و هدایا» با ۱۱۰ غرفه از سراسر کشور در استان مرکزی برگزار می‌شود
رئیس شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی گفت: دهمین نمایشگاه سوغات و هدایا از روز یک‌شنبه نوزدهم تا بیست ‌و چهارم خرداد‌ماه از ساعت ۱۶ تا ۲۲  با ارائه محصولات و سوغات سنتی هر استان در اراک برگزار می‌شود.
دهمین نمایشگاه «سوغات و هدایا» با ۱۱۰ غرفه از سراسر کشور در استان مرکزی برگزار می‌شود

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، یکی از اصلیترین مزیتهای برگزاری نمایشگاه چه در سطح داخلی و چه در سطح نمایشگاههای خارجی یا بینالمللی، تخصصی برگزار شدن آن است، معمولا هدف شرکتکنندگان در نمایشگاهها در زمینههایی مثل کسب و کار، به اشتراک گذاشتن دستاوردها و کسب دانش جدید در حوزههای مختلف، معرفی خدمات، محصولات، یافتن راههای گسترش و توسعهخدمات و جذب بیشتر مشتریان یا متقاضیان خدمات قابل ارائه است.

یکی از عوامل تبادل فرهنگ استانها با یکدیگر برگزاری نمایشگاههایی است که با پشتیبانی از ارائهدهندگان محصولات و سوغات سنتی هر شهر و استان و در اختیار قراردادن مکانی برای به نمایش گذاشتن این محصولات، فرهنگ ایرانی را ترویج میدهد.

خبر جدید  هشتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویی مورد حمایت دانشگاه‌های استان مرکزی قرار گیرد

در این نمایشگاهها، علاوه بر تبادل فرهنگ استانها با یکدیگر رونق اقتصادی نیز انجام میشود کهبسیار حائز اهمیت است.

رئیس شرکت نمایشگاههای بینالمللی استان مرکزی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم با اشاره به برگزاری دهمین نمایشگاه سوغات و هدایا در اراک گفت: دهمین نمایشگاه سوغات و هدایا از روز یکشنبه نوزدهم تا بیست و چهارم خردادماه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ با ارائه محصولات و سوغات سنتی هر استان در اراک برگزار میشود.

مهدی جهانمیرزایی افزود: این نمایشگاه در قالب ۱۱۰ غرفه نمایشگاهی با حضور نمایندگانی از سراسر کشور با محوریت ارائه آخرین محصولات، انواع سوغات، هدایا و توانمندیهای تولیدی هر استان برگزار میشود.

خبر جدید  ۱۷۵ تن میوه شب عید در ساوه توزیع می‌شود

وی تصریح کرد: این نمایشگاه در سالن پرشیا محل دائمی نمایشگاههای بینالمللی استان مرکزی برگزار میشود.

رئیس شرکت نمایشگاههای بینالمللی استان مرکزی عنوان کرد: از جمله برنامههای جانبی این نمایشگاه جشنواره پخت کیک و مسابقه تزئین ژله است و از همه استانها برای ارائه محصولات در این نمایشگاه حضور پیدا میکنند اما حضور استانهای فارس، اصفهان، آذربایجان شرقی و غربی وسایر استانهایی که در بحث صنایع دستی مطرح هستند پررنگتر است.

خبر جدید  ۲۲ درصد از پست معاونین مدارس در استان مرکزی خالی بوده است

جهانمیرزایی خاطرنشان کرد: این نمایشگاه با هدف ایجاد آشنایی هرچه بیشتر مردم با سوغات و هدایای استانهای دیگر، همچنین ایجاد تبادل فرهنگ بین استانها در استان مرکزی برگزار میشود و ساعت بازدید نمایشگاه روز جمعه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب است.

انتهای پیام/ن


منبع :: دهمین نمایشگاه «سوغات و هدایا» با ۱۱۰ غرفه از سراسر کشور در استان مرکزی برگزار می‌شود

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد