12:02:50 - سه‌شنبه 18 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دمای هوا در استان مرکزی تا هفت درجه سانتیگراد سردتر می شود
اراک – ایرنا – مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی گفت: دما هوا در بیشتر نقاط این استان درشبانه روز آینده تا هفت درجه سانتگیراد سردتر می شود.
دمای هوا در استان مرکزی تا هفت درجه سانتیگراد سردتر می شود

«رضا مرادی» روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این کاهش دما به دلیل عبور سامانه بارشی فعلی است و کمینه دمای هوا امروز نیز در همه ایستگاه های استان مرکزی با افزایش محسوس، بیشتر از صفر بود.
وی بیان کرد: بر اساس نقشه های پیشیابی، عبور تدریجی سامانه بارشی از مناطق مرکزی کشور رخ می دهد اما، احتمال رشد موقت ابر و رگبارهای پراکنده در برخی از نقاط استان مرکزی در ساعات آتی وجود دارد.
مئسول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی ادامه داد: کاهش تدریجی ابرناکی و ناپایداری های جوی پدیده غالب ۲۴ ساعت آینده در این استان است.
مرادی تصریح کرد: سامانه بارشی بعدی از عصر پنجشنبه استان را تحت تاثیر قرار می دهد و تا بامداد شنبه در برخی از ساعات موجب بارش برف و باران در استان می شود.
وی عنوان کرد: دلیجان با بیشینه دمای ۱۴ و چهار دهم درجه سانتیگراد بالای صفر گرمترین و آشتیان با کمینه دمای چهاردهم درجه سانتیگراد بالای صفر سردترین شهر این استان در شبانه روز اخیر بوده است.
مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی افزود: بیشترین بارش باران ثبت شده در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱ ایستگاه این استان با سه و ۹ دهم میلیمتر در شهرستان های محلات و آشتیان گزارش شده است.
حدود ۱۴۰ میلیمتر بارندگی در سال زراعی جاری ( اول مهرماه امسال) در استان مرکزی به ثبت رسیده است.
۳۰۰۵/۶۰۱۳/

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  راهپیمایی روز قدس در 100 نقطه استان مرکزی برگزار می شود
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد