3:27:30 - سه‌شنبه 5 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دفتر نمایندگی بانک سلول‌های بنیادی خون بندناف رویان در ساوه آغاز به کار کرد
فرماندار ساوه گفت: این نهاد به علت رویکرد مساله محور در همه عرصه‌های فعالیتی خود می‌تواند نقش بسزایی در شناسایی مشکلات و چالش‌ها، تبدیل آنها به مساله و ارائه راه حل ها داشته باشد.
دفتر نمایندگی بانک سلول‌های بنیادی خون بندناف رویان در ساوه آغاز به کار کرد

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از ساوه، علی میرزایی ظهر در آیین افتتاح دفتر نمایندگی بانک سلولهای بنیادی خون بند ناف رویاندر مرکز جهاد دانشگاهی ساوه با اشاره به جایگاه جهاد دانشگاهی اظهارداشت: جهاد دانشگاهی یک حرکت علمی و جهادی در کارنامه خود داشته و منشااثرات خوبی در کشور بوده و در سراسر کشور با توجه به شرایط هر استان و شهرستان خدمات خوبی را ارائه کرده است.

وی افزود: همه فعالیتهای جهاددانشگاهی در راستایهدف پیشبینی شده برای آن ابوده و بسیارارزشمند هستند،در حوزه پزشکی و به سبب ماهیت این حوزه و رویکرد تحقیقاتی و فناورانه آن، جهاددانشگاهی هم توانسته در حوزههای نوینی مثل سلولهای بنیادی فعالیت خود را شروع کند که این مهم در دنیا نو و جدید است.

خبر جدید  انتقال دستاوردهای دانشگاهی به صنایع کلید پیشرفت کشور است

فرماندار ساوه تصریح کرد: جهاد داشگاهی با پژوهش محوری در همه عرصههای فرهنگی، فنی وپزشکی ورود موفقی داشته، در دهه ۶۰ بسیاری ازخانوادهها برای درمان مجبور بودند مشکلات درمانی خود را خارج از کشور برطرف کنند اما امروز همین خدمات در داخل کشور انجام میشود وجای تقدیر بوده و باید این دستارودهای نظام در همه حوزهها در جامعه و برای مردم تبین شود.

میرزایی بیان کرد: این نهاد به سبب رویکرد مساله محور در همه عرصههای فعالیتی خود میتواند نقش بهسزایی در شناسایی مشکلات و چالشها، تبدیل آنها به مساله و ارائه راه حلها داشته باشد.

خبر جدید  مرکزی| تحقق درآمدهای مالیاتی در بهبود چرخه اقتصاد کشور موثر است

وی اضافه کرد: با توجه به استعدادهایی که در شهرستان ساوه وجود دار دافتتاح بانک سلول های بنیادی و زیرساخت های آن برای شهرستان ساوه یک فرصت است.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد