19:56:23 - دوشنبه 11 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دستیابی به توسعه پایدار درگرو بهره گیری از مشارکت مردمی است
اراک- استاندار مرکزی گفت: دستیابی به توسعه پایدار در گرو بهره گیری از ظرفیت مشارکت مردمی و سازمان های مردم نهاد است.
دستیابی به توسعه پایدار درگرو بهره گیری از مشارکت مردمی است

به گزارش خبرنگار مهر، سید علی آقازاده روز دوشنبه در جلسه با مسئولان سازمان‌های مردم نهاد استان مرکزی در اراک، اظهار داشت: دستگاه‌های اجرایی بایستی از ظرفیت مشارکت مردمی در راستای انجام هر چه بهتر امور و حرکت در مسیر پیشرفت و توسعه کشور بهره بگیرند.

استاندار مرکزی افزود: در حقیقت سازمان‌های مردم نهاد و گسترش مشارکت مردمی بازویی توانمند برای دستگاه‌ها و سازمان‌ها است تا بتوان موانع را از میان برداشت و در حوزه‌های مختلف موفق عمل کرد.

خبر جدید  موانع فعالیت های اقتصادی بانوان در استان مرکزی رفع شود

آقازاده بیان کرد: امروز شاهد آن هستیم که در جامعه نهادهای حمایتی با بهره گیری از ظرفیت مشارکت مردمی، خدمات مطلوب به اقشار هدف ارائه می‌دهند و خیران در عرصه‌های مختلف آموزش و پرورش، بهداشت و درمان، کمیته امداد و بهزیستی نقشی اثرگذار ایفا می‌کنند.

استاندار مرکزی خاطرنشان ساخت: سازمان‌های مردم نهاد به عنوان مجموعه‌های برخواسته از میان مردم و غیرسیاسی، در حل مشکلات و مسائل و پیگیری مطالبات مردمی نقشی ارزنده و مؤثر دارند و این ظرفیت بایستی گسترش یابد.

خبر جدید  فقدان همکاری دستگاه های ملی بحران را به صنایع استان مرکزی بازمی گرداند

وی تصریح کرد: در حقیقت فعالیت سمن‌ها بستری برای برقراری ارتباط و تعامل مطلوب بین دولت و مردم و پیگیری مطالبات مردمی هستند که چنانچه بتوان به این تعامل مطلوب جامه عمل پوشاند، نقش مؤثر سمن‌ها در حل مشکلات عرصه‌های مختلف به خوبی به منصه ظهور می‌نشیند.

استاندار مرکزی ادامه داد: استان مرکزی از نظر برخوردار بودن از سمن‌های فعال، از جمله استان‌های پویای کشور است و در حال حاضر بیش از یکصد هزار نفر در این استان عضو سازمان‌های مردم نهاد هستند که بایستی این مشارکت در سال آینده و سال‌های آتی، باز هم افزایش و گسترش یابد.

کد خبر ۴۵۶۵۳۸۶


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  آمادگی ۳۹پایگاه اورژانس شهری و جاده‌ای مرکزی برای امداد نوروزی
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد