3:20:08 - پنج‌شنبه 7 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دستگاه ها با آموزش و پرورش برای برگزاری اجلاسیه شهدای فرهنگی همکاری کنند
اراک- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: دستگاه های استان با اداره کل آموزش و پرورش برای برگزاری اجلاسیه شهدای فرهنگی و دانش آموز همکاری کنند.
دستگاه ها با آموزش و پرورش برای برگزاری اجلاسیه شهدای فرهنگی همکاری کنند

به گزارش خبرنگار مهر، بهروز اکرمی عصر چهارشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش استان مرکزی در اراک، اظهار داشت: هم اکنون در پنج شهرستان استان مرکزی انجمن خیران مدرسه ساز هنوز راه اندازی نشده که مقرر شد فرمانداران تا اردیبهشت ماه ۹۸ نسبت به این امر در این شهرستان‌ها اقدام کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی افزود: در رابطه با برگزاری اجلاسیه شهدای دانش آموز و فرهنگی استان مرکزی، دستگاه‌ها با آموزش و پرورش همکاری داشته باشند و نوع این همکاری را هم آموزش و پرورش در چارچوب توان آن دستگاه‌ها تعیین خواهد کرد.

خبر جدید  5 درخت کهنسال استان مرکزی ثبت ملی شد

اکرمی بیان کرد: گزارش دقیقی از وضعیت تحصیل دختران در استان مرکزی بایستی ارائه شود تا بتوان برای حل مشکلات این حوزه راهکارهای اصولی اتخاذ و اجرا کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی خاطرنشان ساخت: در حوزه سوادآموزی نیز شورای پشتیبانی سوادآموزی تا پایان سال تشکیل شود تا در این زمینه نیز تصمیمات لازم را بگیریم و وضعیت را ارزیابی کنیم.

خبر جدید  مدیران دستگاه ها از اقدامات سلیقه‌ای بپرهیزند

وی تصریح کرد: رویکرد شوراهای آموزش و پرورش در سطح کشور بیشتر سخت افزاری و در راستای تأمین امکانات بیشتر و تجهیزات آموزشی و… است اما نباید از مباحث نرم افزاری غافل شد، چرا که اگر از بحث کیفیت آموزش غفلت کنیم، هزینه‌های ما در بخش سخت افزاری نیز بی فایده خواهد بود.

خبر جدید  حدود ۲۱ هزار تبعه خارجی مجاز در استان مرکزی سکونت دارند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی ادامه داد: بایستی در حوزه نرم افزاری، اشکالات موجود را رفع کرده و برای ارتقای کیفیت آموزش برنامه ریزی کنیم تا بتوان در این زمینه موفق عمل کرد.

کد خبر ۴۵۶۱۴۷۱


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد