18:29:40 - شنبه 30 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دستور استاندار مرکزی به شهرداران برای بازگشایی مسیرهای مسدود شده آب‌های روان و سطحی
استاندار مرکزی در دستوری به شهرداران بازگشایی مسیرهای مسدود شده آب‌های روان و سطحی را مورد تاکید قرار داد و گفت: نقاط آسیب‌پذیر و حادثه‌خیز در استان مرکزی شناسایی و ایمن‌سازی شود.
دستور استاندار مرکزی به شهرداران برای بازگشایی مسیرهای مسدود شده آب‌های روان و سطحی

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، سیدعلی آقازاده ظهر امروز در جلسه فوقالعاده ستاد مدیریت بحران که در پی اعلامپیش بینیهای سازمان هواشناسی درباره بر شروع موج دوم بارشها در استانداری مرکزی برگزار شدبر افزایش آمادگی و اتخاذ تدابیر لازم در استان تاکید کرد و اظهار داشت:حضور مدیران دستگاههای خدماترسان و اجرائی استان در محل خدمت خودامری مهم و موکد است بنابراین تمامی مدیران دستگاههای اجراییبا تمام توان و ظرفیت، برای مقابله با هر نوع خطر احتمالی آماده باشند.

وی افزود: آخرین گزارشها از میزان آمادگی دستگاهها و اقدامات انجام شده در پیشگیری از هرگونه مشکل احتمالی دریافت شده است و در حال حاضر مدیران استان در آمادگی کامل هستند.

خبر جدید  امام جمعه اراک: جمهوری اسلامی با قاطعیت از حقوق حقه خود دفاع می‌کند

آقازاده تصریح کرد: با توجه به اهمیت موضوع لازم است تا تمامی ادارات به ویژه خدماترسانها، فرمانداران، شهرداران و بخشداران در جهت شناسایی نقاط آسیبپذیر و حادثهخیز و اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم در راستای پیشگیری و مقابله با حوادث احتمالی اقدام کنند.

استاندار مرکزی با اشاره به وظایف شهرداریهای استان مرکزی گفت: شهرداریهای سی و سهگانه استان مرکزی امروز فرصت دارندقبل از آغاز بارندگیهای جدید که تا روز سه شنبهادامه خواهد داشت، نسبت به بازگشایی مسیرهای مسدود شده آبهای روان و سطحی زیر پلها، کانالهای هدایت آب، لایروبی رودخانههای داخل شهرها و نیز هدایت آب های سطحی به سمت دره ها و مسیل های طبیعی اقدام کنند.

استاندار مرکزیبا اشاره به روند کمک رسانی به مناطق سیل زده در استان های گلستان و مازندران خاطرنشان کرد: روند کمک رسانی به استانهای سیلزده از سوی استان مرکزی همچنان ادامه دارد و اقلام مورد نیاز برای اقشار سیل زده در حال اعزام است.

خبر جدید  ۱۰ هزار نیازمند تحت پوشش مراکز خیریه استان مرکزی قرار دارند

به گزارش تسنیم، در این جلسه وضعیت آب و هوایی استان در روزهای آینده و همچنین روند روان آب های داخل و خارج استان با حضور دستگاه های مرتبط مورد بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد