19:22:21 - پنج‌شنبه 7 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دستورالعمل چهارشنبه آخر سال به دستگاه‌های اجرایی استان مرکزی ابلاغ شد
مدیرکل مدیریت بحران استانداری مرکزی گفت: شورای هماهنگی مدیریت بحران چهارشنبه آخر سال تشکیل، موارد هماهنگ و دستورالعمل‌ها به دستگاه‌های اجرایی به ویژه هلال‌احمر، راهداری و اورژانس ابلاغ شد.
دستورالعمل چهارشنبه آخر سال به دستگاه‌های اجرایی استان مرکزی ابلاغ شد

حمید غیاثی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به آمادگی دستگاههای اجرایی برای مراسم چهارشنبهسوری اظهار داشت: شورای هماهنگی مدیریت بحران چهارشنبه آخر سالتشکیل، موارد هماهنگ و دستورالعملها به دستگاههای اجراییبه ویژه هلالاحمر، راهداری و اورژانس ابلاغ شد.

وی افزود: هر چه به چهارشنبهسوری نزدیکتر میشویم نیروی انتظامی برای هماهنگی بیشتر جلساتی را برگزار و پیامهایی در این زمینه ابلاغ میکند، برای شهردارها و فرمانداران برای برگزاری جلسات مربوطه و هماهنگی با دستگاههای اجرایی شهرستانها دستورالعملی ابلاغ شد.

خبر جدید  عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: ماجراجویی انگلیسی‌ها علیه ایران احمقانه است

مدیرکل مدیریت بحران استانداری مرکزی تصریح کرد: ابلاغیه لایهروبی مسیرهای رودخانهها، شستوشوی علائم و تابلوها هم به شهرداریها، فرمانداریها و دستگاههای اجرایی ابلاغ شده است.

غیاثی ادامه داد: در ایام تعطیلات نوروز ستاد خدمات سفر در واحد مدیریت بحران استانداری مرکزی فعال بوده و دستگاههای اجرایی تا سه رده در این واحد نماینده دارند، خود مدیریت بحران استانداری هم فعال است تا در صورت بروز مشکلدر ایام تعطیلات اقدامات متناسب انجام شود.

وی اضافه کرد: واحدهای امدادی در ایام نوروز فعالتر هستند به گونهای که در این ایام واحدها در کنار جادهها با آلارم روشن فعال هستند، امیدواریم در این ایام شاهد اتفاقات تلخی نباشیم.

خبر جدید  طرح تهیه نقشه پهنه‌بندی خطر رانش زمین در نقاط استراتژیک استان مرکزی تصویب شد

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد