20:48:00 - یکشنبه 26 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دسته‌جات عزاداری شهادت امام علی (ع) در استان مرکزی برپا می‌شود
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی با بیان اینکه کاروان غم شهادت امام علی(ع) در اراک برپا می‌شود از حضور دسته‌جات عزاداری اراک در کاروان غم ۲۱ رمضان خبر داد.
دسته‌جات عزاداری شهادت امام علی (ع) در استان مرکزی برپا می‌شود

حجتالاسلام صفر قربانپور در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به ویژهبرنامههای شبهای قدر در سراسر استان مرکزی اظهار داشت: مراسم سوگواری و عزاداری حضرت علی(ع) و احیا شبهای قدر در سراسر استان برگزار میشود.

وی افزود: در مصلی، گلزار شهدا، حسینیهها و مساجد شاخص سراسر استان از جمله مسجد حاجآقاصابر، آقاضیاالدین، سیدها، امام حسین(ع) و سایر مساجد قرائت دعای جوشنکبیر، قرآن به سر گرفتن، سخنرانی و احیای شبهای قدر انجام میشود.

خبر جدید  شفاف‌سازی تمامی اقدامات شهرداری اراک در سامانه «عیان»

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی ادامه داد: فردا ساعت ۱۷ دستههای عزاداری از میدان شهدا اراک به سمت امامزادگان عبدالله(ع) و آمنه خاتون(س) حرکت میکنند.

قربانپور با اشاره به فضیلت شبهای قدر گفت: با توجه به اینکه مشکلات اخلاقی، اقتصادی و سایر مسائل موجود در جامعه بیشتر است به همین سبب باید برای برطرف شدن مشکلات باید دعا کرد زیرا احتمال اجابت دعا در این شبها بیشتر است.

خبر جدید  اراک| آمار ازدواج در استان مرکزی ۷.۲ درصد کاهش یافت

وی تصریح کرد: اکنون در دنیای فعلی یکی از خلاهای روشن خلا معنویت و آرامش ذاتی وجودی است که این آرامش را ارتباط معنوی تامین میکند و رابطه بین خالق و مخلوق در این شبها پر رنگ میشود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی خاطرنشان کرد: شبهای قدر بهترین فرصت برای کسب آرامش روحی روانی است به همین سبب فرصتهای ارزشمند در شبهای قدر را با ید قدر دانست و جوانان به این موضوع باید اهتمام ویژهای داشته باشند.

خبر جدید  جشن بزرگ چهل سالگی انقلاب در استان مرکزی؛ راهپیمایی تماشایی ۲۲ بهمن آغاز شد

انتهای پیام/ ع


منبع :: دسته‌جات عزاداری شهادت امام علی (ع) در استان مرکزی برپا می‌شود

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد