11:28:20 - دوشنبه 20 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دانشگاه فرهنگیان استان مرکزی کمبود نیروی انسانی دارد
رئیس دانشگاه فرهنگیان استان مرکزی با بیان اینکه مجموعه دانشگاهی فرهنگیان استان مرکزی با کمبود نیروی انسانی مواجه است از مخالفت با تاسیس پردیس دانشگاه فرهنگیان در شازند و محلات خبر داد.
دانشگاه فرهنگیان استان مرکزی کمبود نیروی انسانی دارد

به گزارشخبرگزاری تسنیمازاراک، سعید فخاری عصر امروز در جلسه هیئت امنای دانشگاه فرهنگیان استان مرکزی با اشاره به پذیرش دانشجو در سال تحصیلی ۹۸_۹۹ اظهار داشت: سیاست دانشگاه فرهنگیان کشور جذب حداکثری نیروی انسانی است، پیش بینی دانشگاه فرهنگیان کشور درراستایپذیرش نیرو برای سال تحصیلی جدید، ۳۰ هزار دانشجو و ۵۵ هزار مهارت آموز است.

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان مرکزی افزود: سهمیه استان در این پذیرشنیرو،۷۰۰ دانشجو و یک هزار مهارت آموز است.

وی تصریح کرد: با توجه به تحصیل ۶۵۰ نفر درپردیسزینب کبری(س) استان و سکونت ۴۰ دانشجوی دختر در نمازخانه این دانشگاه، هم اکنون امکان پذیرش حتی برای یک نفر در این دانشگاه وجود ندارد و در واحد برادران هم تنها ۱۵۰ دانشجوی پسر را می توانیم پذیرش کنیم.

خبر جدید  طرح‌های توانمندسازی زنان در استان مرکزی تدوین و اجرایی می‌شود

تحصیل بیش از یک هزار دانشجو در دانشگاه فرهنگیان استان

فخاری بیانکرد:هماکنون ۵۰۰ دانشجوی پیوسته و ۷۰۰ مهارت آموز در دانشگاه شهید باهنردرحالتحصیل هستند، سال گذشته ۱۲۰ دانشجوی پسر و ۳۳۸ دانشجوی دختر در دانشگاه فرهنگیان استان پذیرش شدند، در مجموع یک هزارو۱۰۰ دانشجو و ۷۰۰ مهارت آموز در دانشگاهای فرهنگیان استاندرحالتحصیل هستند.

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان مرکزی ادامه داد: قرار است استاندار مرکزی کارگروهی را مشخصکنندتاظرفیت ها و گزینه ها برای جذب بهتر دانشجو، کارشناسی شود تا گزینه مناسب در این زمینه اجرا شود.

وی با اشاره به درخواست نمایندگان مردم شازند و محلات در مجلس شورای اسلامی در زمینه تاسیس پردیس دانشگاه فرهنگیان در این دو شهرستان عنوان کرد: این موضوع با سازمان مرکزی در میان گذاشته شده بود و سازمان مرکزی با پذیرش دانشجو در مراکز تابعه مخالف است.

کمبود نیرو در دانشگاه فرهنگیان استان مرکزی

فخاری با اشاره به کمبود پرسنل و نیروی انسانی دانشگاه فرهنگیان استان گفت: در دانشگاه فرهنگیان استان کمبود نیرو وجود دارد، هم اکنون تنها ۹ هیئت علمی در این دانشگاه فعالیت دارند که ۳ نفر هیئت علمی وزارتعلومیویک نفر پیمانی است.

خبر جدید  طرح توانمندسازی زنان سکونت‌گاه‌های غیررسمی در استان مرکزی اجرا می‌شود

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان مرکزی افزود: هم اکنون ۱۶ نفر از نیروهای دانشگاه از آموزش و پرورش استان تامین می شود که دانشگاه هزینه و دستمزد آنها را پرداخت می کند.

۱۲ پست خالی در دانشگاه فرهنگیان استان مرکزی

وی تصریح کرد: هم اکنون ۱۲ پست خالی در دانشگاه فرهنگیان استان وجود دارد، باتوجه به افزایش آمار دانشجویان این دانشگاه در سال های آینده، درخواست تعامل استان و ایجاد زیرساخت ها را داریم.

خبر جدید  طرح خادم با هدف افزایش ۳۰ درصدی آگاهی جامعه در استان مرکزی اجرا می‌شود

فخاری با اشاره به طرح جامع دانشگاه فرهنگیان گفت: این مهم یکی از سیاست های مهم رئیس دانشگاه فرهنگیان کشوربودهوقرار است این مهم به صورت کارشناسی در استان پیگیری شود.

انتهای پیام/ش


منبع :: دانشگاه فرهنگیان استان مرکزی کمبود نیروی انسانی دارد

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد