12:22:31 - چهارشنبه 15 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دانشجو ظرفیتی مناسب برای فعالیت‌های فرهنگی در دانشگاه است
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد جاسب دانشجو و نیروهای جوان جامعه را ظرفیت خوبی برای فعالیت‌های فرهنگی در دانشگاه دانست.
دانشجو ظرفیتی مناسب برای فعالیت‌های فرهنگی در دانشگاه است

علیرضا انتظاری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در جاسب یکی از مهمترین اهداف و نقطه قوت دانشگاه آزاد اسلامی رافعالیتهای فرهنگی دانست و راهکارهایی برای بهرهبردن از فرصت نقاط فرهنگی دانشگاه ارائه کرد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد جاسبدر پاسخ به این پرسش که مهمترین نقطه قوت فرهنگی دانشگاه چیست؟ بیان کرد: یکی از نقاط قوت دانشگاه فعالیتهای فرهنگی است. وجود دانشجو که عمدتاً از نیروهای جوان جامعه است، ظرفیت خوبی برای فعالیتهای فرهنگی محسوب میشود.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا دانشگاه در کنار برگزاری کلاسهای درسیبا بزرگداشت ایام مختلف از جمله دهه محرم و صفر، دهه مبارک فجر، سوم خرداد، ایام رحلت امام خمینی(ره)، ۱۳ آبان روز دانشآموز و ۱۶ آذر روز دانشجو و ارائه برنامههای متنوع فرهنگی از جمله مسابقات قرآنی، مسابقات کتابخوانی، برگزاری کرسیهای آزاداندیشی، مراسم و جشنهای ملی و مذهبی و عزاداری میتواند تغذیه مناسب فرهنگی برای این قشر جوان جامعه ارائه کند.

خبر جدید  دولت اختیارات بیشتری به استان‌ها واگذار کند/ دوری دولت از شعار

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد جاسبتصریح کرد: توجه به منویات و تأکیدات مقام معظم رهبری طی بخشنامهها و دستورالعملهای ابلاغی در زمینههای فرهنگی از سوی سازمان مرکزی دانشگاه هم باید مورد نظر قرار گرفته شود.

انتظاری گفت: راهکارهایی هم برای بهرهبردن از فرصت نقاط قوت فرهنگی وجود دارد که در این راستا باید از سخنرانان مذهبی و انقلابی و افرادی که در صحنههای انقلاب و جنگ تحمیلی حضور داشتهاند، استفاده کرد و با برنامهریزی و بهطور منظم به این امور پرداخت.

خبر جدید  دوره آموزشی تشکیلاتی مدیران سما کشور در حرم‌ مطهر رضوی

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد جاسب خاطرنشان کرد: در محيط دانشگاه برماست كه بهعنوان كارمندان دانشگاه آزاد اسلامی، تمام همت و تلاش خود را بهكار بگیریم تا ارزشهای حاكم بر جامعه و دانشگاه را آنچنان كه باید به منصه ظهور برسانيم.

وی خاطرنشان کرد:واحد جاسب پیشگام در حوزههایآموزش، پژوهش، مسائل فرهنگی و ارائه خدمات و کیفیت بوده ودانشگاهی بسیار پویا و الهامبخش و انتخاب جویندگان علم و دانش کشور است. دانشگاهی که موجب افتخار و غرور ملی است و افتخار میکنیم که عضوی از این خانواده بزرگ هستیم. امید است که این واحد دانشگاهی با وجود کارکنان دلسوز، استادان پژوهشگر، وجود آب و هوا، طبیعت بیبدیل و فرهنگ خوب مردم منطقه پلههای رشد و ترقی را بیش از پیش طی کند.

خبر جدید  وداع با پيكر شهيد مدافع حرم علی وفاصالحی در دانشگاه آزاد ساوه

انتهای پیام/۴۱۰۳/۴۰۶۲/


منبع :: دانشجو ظرفیتی مناسب برای فعالیت‌های فرهنگی در دانشگاه است

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد