18:47:03 - سه‌شنبه 9 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خسارت ۵۵ میلیارد تومانی بارش‌های اخیر به جاده‌های استان مرکزی
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی گفت: برآورد اولیه خسارت ناشی از بارش‌ها به جاده‌های استان حاکی از ۵۵ میلیارد تومان است که تقریبی بوده و دقیق نیست، درحال حاضر یک تیم کارشناسی برای برآورد نهایی درحال بررسی در سراسر استان هستند.
خسارت ۵۵ میلیارد تومانی بارش‌های اخیر به جاده‌های استان مرکزی

علی زندیفر در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به خسارت ناشی از وقوع سیل در استان مرکزی به جادهها اظهار داشت: برآورد اولیه خسارت ناشی از بارشها به جادههای استان حاکی از ۵۵ میلیارد تومان است که تقریبی بوده و دقیق نیست، یک تیم کارشناسی درحال بررسی در سراسر استان هستند که احتمالا تا یک هفته آینده میزان دقیق آن مشخص میشود.

وی افزود: نزدیک ۶۰ تا ۷۰ کیلومتر راه شوسه در کل استان داریم، الان محور بروجرد، هندور در بخشهایی، گردنه وفس، گردنه چهرقان از جمله محورهایی هستند که رانش دارند و حتی آسیبها در گردنه چهرقان به قدری است که شاید ناچار به ایجاد هفت تا هشت کیلومتر راه جدید شویم.

خبر جدید  ۲ هزار واحد مسکونی برای مددجویان بهزیستی استان مرکزی ساخته شد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جادهای استان مرکزی تصریح کرد: یک پل در سد الغدیر ساوه آسیب دیده که پل مربوط به آب منطقهای است اما بخشی از آن به راهداری و حمل و نقل جادهای برمیگردد.

زندیفر بیان کرد: به بخشی از جاده حوزه خرقان آسیب وارد شده، محور خنجین به کمیجان هم مسدود بوده که به تازگی زیر ترافیک رفته است.

خبر جدید  ۲.۵ تن شکر با قیمت ۳۵۰۰ تومان در استان مرکزی توزیع می‌شود

وی ادامه داد: محورهای روستایی در تفرش که حدود ۵۰ تا ۶۰ روستا میشوند را آب برده و هنوز نیروهای راهداری در آنجا مشغول هستند و به طور کامل موفق نشدهاند اما بیشتر آنها را برطرف کردهاند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جادهای استان مرکزی عنوان کرد: وسط محور دلیجان به نراق چشمه آبی پیدا شده بود که آن را قطع کردیم، محور قالهر را آب برده بود که به صورت موقت راهاندازی کردهایم.

خبر جدید  مشاور عالی فرهنگی نماینده ولی‌فقیه در سپاه: روحانیت نقش موثر و ماندگاری در دفاع از انقلاب و دوران دفاع مقدس ایفا کرد

زندیفر اضافه کرد: محور جاسب-دودهک و محور آشیانه به گلدشت هم از جمله محورهای داری مشکل هستند که اینها را به صورت موقت بازسازی کردهایم تا انشاءالله به محض دریافت بودجه به صورت اساسی تعمیرات را انجام دهیم.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد