2:51:32 - سه‌شنبه 30 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خسارات ناشی از کاهش دما در استان مرکزی با حضور وزیر کشاورزی بررسی شد
استاندار مرکزی گفت: خسارات ناشی از کاهش دما در روزهای گذشته کشاورزان استان مرکزی با حضور وزیر کشاورزی بررسی شد.
خسارات ناشی از کاهش دما در استان مرکزی با حضور وزیر کشاورزی بررسی شد

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، سیدعلی آقازاده عصر امروز در جلسه شوراهای اسلامی استان مرکزی با اشاره به جایگاه شورا اظهار داشت: انتظار ما از شورا این است که در برخورد با مردم و پاسخگویی به آنها درب شورای استان، شهر و روستا همیشه باز باشد.

وی افزود: در مراجعه شوراهای شهر و روستا به ادارات و نهادهای استان اگر برخورد نامناسبی اتفاق افتاد به طور حتم با ذکر مصداق و مستندات لازم منعکس شود تا برخورد لازم را داشته باشیم.

استاندار مرکزی تصریح کرد: فرمانداران باید تعامل خود با شوراها را بیشتر کنند و فرمانداران مکلف میشوند که به طور حتم تا پایان سال مکانی را برای شورای شهرستان مشخص کنند.

خبر جدید  نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته در اراک برپا می‌شود

آقازادهبیان کرد: ظرف دو ماه آینده مکان شورای شهرستان ساوه باید تعیین شود و توجه به برخی از تجهیزات بدیهی برای شوراها هم باید مورد توجه قرار گیرد.

وی ادامه داد: ارتباط شوراها با مردم به سبب اینکه خود از جنس مردم هستند باید حفظ شود، چراکه مردم از شوراها بیش از دیگران انتظار دارند، این درحالی است کهدرراستای تعامل بیشتر با مردم گاهی جلسات شوراها به روستاها برده شود، افزایش اعتماد مردم به شورا میتواند امیدواری به نظام را به دنبال داشته باشد.

خبر جدید  ‌فرزندان شهدای مدافع حرم ‌اراک تجلیل شدند

آقازاده اضافه کرد: شوراها پل میان مردم و مسئولان هستند و دستگاهها و نهادهای استانی و شهرستانی هم موظف به همکاری با شوراها هستند وبه منظور شورای اسلامی استان هم باید مکانی ظرف یک هفته در معاونت عمرانی استانداری درنظر گرفته شود، در صورتی هم که شورا تصمیم بر ماندن در محل فعلی را ترجیح دهد باید نسبت به تجهیز این مکان به بخشی از نیازمندیها اقدام شود.

استاندار مرکزی تصریح کرد: در حداقل زمان یعنی تا پایان خردادماه مکان شورای اسلامی ساوه هم باید مشخص و تحویل شود،علیرغم خوشحالی که به دنبال بارشها برای کشاورزان داشتیم اما متاسفانه کاهش دما در روزهای گذشته خساراتی را به برخی از مناطق استان وارد کرد که در جلسهای که هفته گذشته با وزیر کشاورزی داشتیم مسائل مربوط به سرمازدگی و سیل مطرح شد و خود وزیر هم نسبت به نامتناسب بودن قیمت بیمه با خسارات وارده اعتراض داشت و تاکید بر برآورد واقعی داشت، تاکنون اقدامی جز بیمه انجام نشده و منتظر تصمیم دولت در این زمینه هستیم.

خبر جدید  ۲ هزار تن شکر در استان مرکزی توزیع شد

انتهای پیام/ ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد