12:03:11 - جمعه 24 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خرمشهر نمونه بارز ايستادگی ملت ايران است
فرمانده سپاه شهرستان ساوه فتح خرمشهر را نمونه‌ای بارز از ايستادگی ملت ايران دانست.
خرمشهر نمونه بارز ايستادگی ملت ايران است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ساوه، حجتالله دستجانی شب گذشته در مراسم محفل انس با قرآن و گرامیداشت سوم خرداد حماسه آزادی خرمشهردانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوهگفت: خرمشهر یک نمونه از ایستادگی ملت ایران در برابر زیادهخواهی دشمن است و به فرموده مقام معظم رهبری برای اینکه انقلاب حفظ شود، خرمشهرها در پیش داریم.

وی افزود:اگر بخواهیم خرمشهر را تبیین کنیم، توجه دقيق به مفاد بيانيه گام دوم انقلاب لازم است؛ چراکه از هفت عرصه مطرح شده در گام دوم،بحث علم را بیان میکند و دانشگاه محور علم است و مقام معظم رهبری بهعنوان گام نخست روی جوانان تأکید میکنند؛ چون جوانان انرژی دارند و وابستگی ندارند.

خبر جدید  بستر مناسب دانشگاه‌ها برای تحول مفاد بیانیه گام دوم انقلاب

فرمانده سپاه ساوه اضافه كرد: امیرالمؤمنین امام علی (ع) در نهجالبلاغه میفرمایند: العلم سلطان یعنی علم سلطان دین است. کشوری که دستش از علم تهی است، نمیتواند توقع عزت،استقلال، هویت، شخصیت و توقع امنیت و رفاه داشته باشد، سلطان یعنی اقتدار.

دستجانی با اشاره به پیوند سپاه و ارتش در آزادسازی خرمشهر، این پیوند را پیوندی مبارک خواند که بعد از عزل بنیصدر تحقق یافت و عملیات بیتالمقدس خوش درخشید.

خبر جدید  برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی ساوه برای کاهش مصرف انرژی

وی گفت: خدای متعال ماه مبارک رمضان را میدان مسابقه برای مؤمنان قرار داده است تا موجب قرب خداوند قرار بگیرند. احتیاج به قرآن داریم؛ چون راه و رسم زندگی در قرآن آمده است. قرآن نور است و نور قرآن راه و بصیرت را به ما نشان میدهد.

جواد نیکوکار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه هم در این نشست گفت: صدام که شنیده بود رزمندگان اسلام درصدد بازپسگیری خرمشهر هستند، گفته بود تلاش جمهوری اسلامی بیفایده است و اینها به هیچ وجه قادر نیستند که خرمشهر را پس بگیرند و من قول میدهم در این صورت کلید بصره را به آنها بدهم، اما دیدیم که اتحاد و همدلی ملت ایران چه حماسهای آفرید.

خبر جدید  روز درختکاری در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: خرمشهر نمونه بارز ايستادگی ملت ايران است

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد