۱۸:۲۸:۳۷ - دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خبر هشدار تخلیه منازل در نقاط مختلف اراک و روستاهای هم‌جوار تکذیب شد؛ مردم اخبار را از رسانه‌های رسمی دنبال کنند
مدیرکل مدیریت بحران استانداری مرکزی با بیان اینکه خبر هشدار تخلیه منازل در نقاط مختلف اراک و روستاهای هم‌جوار تکذیب شد گفت: مردم اخبار را از رسانه‌های رسمی دنبال کنند.
خبر هشدار تخلیه منازل در نقاط مختلف اراک و روستاهای هم‌جوار تکذیب شد؛ مردم اخبار را از رسانه‌های رسمی دنبال کنند

حمید غیاثی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در اراک،با اشاره به تکذیب خبر ساعاتی قبل مبنی بر هشدار برای تخلیه برخی مناطق روستایی و شهری اراک اظهار داشت: شایعاتی مبنی بر ضرورت ترک منازل از سوی مردم در برخی مناطق اراک منتظر شد که چنین خبری صحت نداشته و تنها حدود ۲۰ خانوار در منطقه کرهرود اراک وجود داشت که به سبب قرار گرفتنزیر سد سادات در آن منطقه نشت آب وجود داشت که به جهت جلوگیری از خسارت و امنیت ساکنان آن منطقه اعلام شد از منطقه فاصله بگیرند.

وی افزود: از زمان پیشبینی موج بارشی در استان مرکزی حدود ۱۰ جلسه ستادمدیریت بحران تشکیل شده خوشبختانه نگرانی در این مورد نداریم، همه سدها، بند و رودخانهها پایش و رصد شده و سدها، رودخانهها پر هستند و سرریز در برخی سدها داشتیم ولی جای نگرانی نیست.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری مرکزی تصریح کرد: برخی خانههای گلی به دلیل بارش برف و باران همزمان تخریب داشتیم ولی خسارت زیادی به همراه نداشته است، که تا پایان موج بارش تهمیدات لازم اندیشیده شده و جای نگرانی نیست.

وی ادامه داد: تاکنون نیز تخریب سد نداشتیم و تنها ۲ سد درحوزه آبخیزداری و مربوط به دهه ۶۰ و ۷۰ مشکلتخریب داشتند که این مسئله هم برطرف شده است.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

تبليغات
بانک پاسارگاد