به گزارش برنا از اراک سید علی آقازاده افزود : در ارتباط با عملکرد مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی اظهار کرد: به هنگام سفر جناب آقای مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به استان، این موضوع را عنوان کردم که مدیرکل ورزش و جوانان این استان، جوانترین مدیرکل این حوزه در سطح استان های کشور می باشد. عابد حقدادی در مدت فعالیت خود در این سمت به رغم جوان بودن، بسیار با تجربه و پخته عمل کرده است، البته این موضوع دلیل بر این امر نیست که هیچگونه ضعف و نقصی نداشته باشد چرا که تمامی انسان ها ضعف ها و نواقصی دارند. اما پختگی عملکرد مدیریتی در مجموعه ورزش و جوانان استان مرکزی با حضور یک مدیرکل جوان، یک نقطه مثبت و مطمئن است. بنابراین تصور می کنیم و کما اینکه همواره هم عنوان شده است و به آن اعتقاد داریم، هم استفاده از نیروی زنان و هم استفاده از نیروی جوانان، راه برون رفت از بسیاری از مسائل و مشکلات است. بسیاری از توجهات به زنان و جوانان بن بست شکنی کرده و مسیرهای بسیار مناسب و خوبی را برای کشور ایجاد کرده است.

خبر جدید  شهرداران موظفند با انضباط مالی هزینه‌های خود را مدیریت کنند

تیم فوتبال آلومینیوم امکان صعود به لیگ برتر را داراست

سیدعلی آقازاده پیرامون واگذاری باشگاه آلومینیوم به بخش خصوصی در فصل آینده اظهار کرد: این موضوع به چند دلیل منتفی شده است. ابتدا اینکه برای واگذاری این باشگاه تنها یک مشتری داشتیم و این مشتری نیز برای ما ناشناخته بود. واگذاری باشگاه باید در شرایطی عادلانه صورت پذیرد. به این معنا که مزایده ای برگزار شود و چندین نفر در این مزایده شرکت کنند و افرادی باشند که صلاحیت لازم را برای اداره این باشگاه داشته باشند که در این راستا هیچگونه اطلاعات خاصی در دسترس نداشتیم. اگر این واگذاری به سرعت اتفاق می افتاد، شاید مشکلی به مشکلات باشگاه اضافه می کرد به همین دلیل این واگذاری خیلی شفاف نبود.

خبر جدید  اجرای قانون حمایت از مادران شاغل در استان مرکزی مدنظر قرار گیرد

استاندار مرکزی ادامه داد: دلیل دیگر اینکه شرایط تیم آلومینیوم در جدول لیگ یک از سال گذشته ۱۰ پله صعود داشته است به این معنا که موقعیت این تیم در جدول لیگ یک در سال گذشته چهاردهم بود، اما در سال جاری چهارم است که البته با تیم سوم جدول هم امتیاز بودیم و تنها بر سر تفاضل گل چهارم شدیم. این امر باعث شد که یک سال دیگر به تیم آلومینیوم فرصت داده شود تا این باشگاه با توجه به رتبه خوبی که به دست آورده و تجربیات بسیار خوبی که داشته و موجب شده تا در فصل گذشته کمی از جنجال های درونی باشگاه کمتر شود، با این آرامش ایجاد شده و با یاری خدواند بتواند در سال جاری و در فصل آینده، پس از سال ها که از زمان تأسیس لیگ برتر می گذرد و استان مرکزی در این مدت هیچگونه نماینده ای در این لیگ نداشته است، با برنامه ریزی های انجام شده وارد لیگ برتر شود. هیئت مدیره ایرالکو نیز از این پیشنهاد اسقبال کردند و قرار بر این شد که فصل آینده نیز باشگاه با وابستگی به ایرالکو فعالیت خود را آغاز کند و با یک برنامه ریزی مناسب و مطلوب نیز تمامی توان خود را بر روی این مسئله متمرکز کند که بتواند وارد لیگ برتر شود.

خبر جدید  نگاه روابط عمومی‌ها با خبرنگاران تغییر کند