11:23:53 - یکشنبه 17 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حمایت از تیم‌های ورزشی استان مرکزی در سال ‌۹۷ کاهش یافت
مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: به سبب مشکلات اقتصادی متاسفانه حمایت از تیم‌های ورزشی استان نسبت به سال ۹۶ کمتر بود.
حمایت از تیم‌های ورزشی استان مرکزی در سال ‌۹۷ کاهش یافت

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از ساوه، عابد حقدادی درنشست با هیئتهای ورزشی شهرستان ساوه که با حضورفرماندار ساوه درمحل فرمانداری این شهرستان برگزار شد با اشاره به پتانسیلهای ورزشی شهرستان ساوه اظهارداشت: شهرستان ساوه شهری جوان با پتانسیلهای بسیار خوب درحوزه ورزش جایگاه ویژهای در سطح استان مرکزی دارد، به گونهای که درچندین مرحله میزبان مسابقات ورزشی استانی و کشوری بوده اما متاسفانه با وجود اینکه دومین شهرستان از حیث جمعیت است اما نسبت به دیگر شهرستانهای استان از کمترین سرانه ورزشی برخورداراست، این زیبنده شهر قهرمان پرور ساوه نیست، برهمین اساس باید تدابیری اندیشیده شود.

خبر جدید  انتظار سرریز سد کمال صالح با ظرفیت ۱۱۰میلیون مترمکعبی را داریم

وی افزود: به سبب مشکلات اقتصادی متاسفانه حمایت از تیمهای ورزشی نسبت به سال ۹۶ کمتر بوده اما ما این قول را به تیمهای ورزشی میدهیم با وجود اینکه پایان سال است اما حمایتهای مالی ازهئیتها کمتر از سال ۹۶ نباشد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی تصریح کرد: درراستای توسعه ورزش دو راهبرد باید مورد توجه قرار گیرد، یکی توجه کمیته برنامهریزی استان درتخصیص بودجه به حوزه ورزش است که اطلاعات و برنامههایی مورد نیاز در حوزه ورزش را در اختیار این کمیته قرارداده شده، راهبرد دوم استفاده ازبخش خصوصی و ظرفیتهای قانونی در توسعه ورزش است، در تبصره ۱۹ تلاش کردیم از اعتبارات کم بهره برای اشتغالزایی درحوزه ورزش استفاده کنیم همان طور که موفق شدیم از ماده ۲۷ برای تجهیز و راهاندازی استخر شهرستان ساوه استفاده کنیم.

حقدادی بیان کرد: درارتباط با مشارکت سمنها هم اکنون پنج سمن در خنداب، ۱۲ سمن درکمیجان و۱۳ سمن در اراک وجود دارد اما متاسفانه شهرستان ساوه با وجود دومین شهراستان تنها سه سمن فعال دارد که جوابگو شهرستان ساوه نیست، صدور مجوز چهار سمن برای شهرستان ساوه دردست اقدام است، تلاش می کنیم تا پایان اردیبهشت هشت سمن دراین شهرستان فعالیت خود را آغاز کنند، هم اکنون ۶۴ سمن درسطح استان فعال هستند.

خبر جدید  اراک|بیش از ۱۲۰ مقاله به همایش ملی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی ارسال شد

وی ادامه داد: درسفری که وزیر ورزش به استان داشتند مشکلات ورزشی شهرهای مختلف استان ارائه شد، با گزارشی که استاندار مرکزی درحوزه ورزش دادند انشاالله حمایت ازهیئتهای ورزشی پررنگ تراز گذشته میشود.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد