19:46:01 - یکشنبه 2 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حمایت از آثار حوزه انقلاب اسلامی در استان مرکزی افزایش می‌یابد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت: حمایت از آثار حوزه انقلاب اسلامی در استان مرکزی افزایش می‌یابد.
حمایت از آثار حوزه انقلاب اسلامی در استان مرکزی افزایش می‌یابد

به گزازش خبرگزاری تسنیم از ساوه، حجتالاسلام عباس دانشی صبح امروز در مسجد امام جعفرصادق(ع) ساوه در جمع مردم این شهرستان با اشاره به جایگاه انقلاب اسلامی اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران الگوی حسنه و موفق برای امت مسلمان و آزادیخواهان در نقاط مختلف دنیا بوده به طوری که ملتهای زیادیبراساس تعالیم اسلامی با بهرهگیری از آموزههای ظلمستیزی براساس آموزههای دینی و اسلامی پرچم اسلام ناب محمدی را به اهتزاز درآوردهاند و درتحقق آرمانهای اسلامی خود مجاهدت های فراوانی داشتند.

وی افزود: فلسطین و افغانستان و دیگر کشورها که چند دهه از مبارزه آنها میگذرد با پیروزی انقلاب اسلامی نقطه اتکایی یافته و جمهوری اسلامی نقطه قوت و دلگرمی امت جهان اسلام شده است.

دانشی تصریح کرد: البته برخی از این حرکتها هنوز نتیجه نداشته زیرا آنها درمرحله نظام سازی و تثبیت دستاوردها دچار درگیریهای محلی، حزبی و قومی شدند، به گونهای که مجبور به تحمل کشتار، آوارگی و فقر و محرومیت شدند.

خبر جدید  قیمت مرغ، گوشت، لبنیات، حبوبات در اراک؛ چهارشنبه ۵ دی + جدول

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی خاطرنشان کرد: تنها انقلابی که درتاریخ معاصر توانست درمرحله هیجانات انقلابی و هم درمرحله جهاد و مبارزه به عنوان نهضتی موفق عمل کند تا آنجا که حتی دشمنان تا بن دندان مسلح در طول انقلاب اسلامی نتوانستند خدشهای به آن وارد کنند انقلاب اسلامی ایران بوده است.

وی ادامه داد: از سویی انقلاب اسلامی ایران توانست درمرحله نظامسازی و پیروزی در هرمرحله و حوزه موفق بوده و این دستاورد بزرگ را مرهون رهنمودهای امام راحل و هدایت داهیانه رهبرمعظم انقلاب اسلامی هستیم.

دانشی بیان کرد: انقلاب اسلامی توانست در عرصه اقدام، عمل و نئوری به عنوان یک نسخه موفق درجهت تحقق اهداف اسلامی موفق عمل کند، چرا که هیچ توطئه، دسیسه، کودتاو دسیسههای بنیان براندازاقتصادی سخت و طاقتفرسا نتواسته این نظام وانقلاب را از ارزشهای خود منحرف و دور کند و این دستاوردهای بزرگ را مرهون رهبری امام راحل و مرهون ولایت فقیه در مذهب تشیع هستیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی خاطرنشان کرد: بعداز امام راحل سی سال،ملت بزرگ ایران اسلامی با تمسک به ولایت فقیهتوانستند انقلاب خود را با رهبری شخصیتی که بیشترین شباهت درعرصههای مختلف عملی و نظری به امام راحل دارند را دنبال کنند.

خبر جدید  فرش ساروق استان مرکزی ثبت بین‌المللی شد

دانشی بیان کرد: مادامی که تمسک به این دستاوردبزرگ فقهی جهان تشیع که برگرفته از مبانی قطعی و مسلم است، ادامه دارد و میتوان به پیروزیهای خود و استمرار انقلاب خود امیدوار باشیم چراکه ولایت فقیه دستاورد بزرگ اسلامی نهضت امام خمینی(ره) در تاریخ معاصر است.

وی افزود: امسال که سی سال از عروج ملکوتی امام راحل ورهبری مقالم معظم رهبری میگذرد کشورمان سرشار از عظمت، شکوه و دستاوردهای بزرگ است که میطلبد اهالی فرهنگ، هنر و رسانه در استان مرکزی به تبیین هنری این دستاوردهای انقلاب اسلامی بپردازند.

خبر جدید  اراک| بهترین جایزه کتاب‌هایی مانند سرباز کوچک امام(ره) لذتی است که خواننده از آن می‌برد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی عنوان کرد: در این راستا و ترویج فرهنگ انقلاب اسلامی در سطح جامعه،حمایت از آثار حوزه انقلاب اسلامی در استان مرکزی افزایش مییابد.

انتهای پیام/ ع


منبع :: حمایت از آثار حوزه انقلاب اسلامی در استان مرکزی افزایش می‌یابد

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد