به گزارش برنا از اراک ، سید «علی آقازاده» در نشست شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در محل استانداری افزود: تامین و پرداخت هزینه درمان تکمیلی ایثارگران و افراد تحت تکفل از سرجمع اعتبارات مصوب دستگاهها مصوبه هیات وزیران است و به زودی در این استان نیز اجرایی می شود.

وی ادامه داد: قرارداد تامین و پرداخت هزینه درمان تکمیلی ایثارگران وزارت آموزش و پرورش نیز با بیمه دی منعقد شده که به زودی به استان ها نیز ابلاغ و مشکل بیمه تکمیلی این قشر از جامعه حل می شود.

خبر جدید  اتاق فکر بانوان ترکیبی از اقشار مختلف باشد

استاندار مرکزی بیان کرد: وقفه تامین هزینه بیمه تکمیلی ایثارگران نتیجه ناهماهنگی های دستگاه ها است که این مهم تا پایان سال بر طرف می شود.

آقازاده اظهار داشت: سازمان بازنشستگی کشور نیز با جدیت تامین هزینه بیمه تکمیلی ایثارگران بازنشسته را دنبال می کند.

وی اضافه کرد: قوانین و مصوبات اجرایی نشده در حوزه جامعه ایثارگری این استان با جدیت در دستور کار است و دستگاه های اجرایی نیز باید تمام تلاش خود را در حل مشکلات به کار گیرند.

خبر جدید  بیش از یک سال است هیچ مسئولیتی در کلینیک ندارم/چون به درخواست های غیر قانونی توجهی نداشته ام اینگونه تخریب ها اجتناب ناپذیر است

استاندار مرکزی گفت: حل مشکلات جامعه ایثاگری از برنامه های اصلی نظام اسلامی و دولت تدبیر و امید است که در سال های گذشته به میزان مقدورات اعتباری گام های مهمی انجام شده است.

آقازاده افزود: تجلیل از مقام شامخ شهدا و خانواده های شهدا تجلیل از ارزش هاست چرا که شهادت طلبی یکی از آرمان های نظام اسلامی است.

خبر جدید  برگزاری اجلاسیه سنگرسازان بی سنگر در فراهان