4:13:11 - پنج‌شنبه 25 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حفظ امنیت و محرومیت زدایی رسالت سپاه پاسداران است
ساوه – ایرنا- دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: محرومیت زدایی از مناطق مختلف کشور و حفظ امنیت، رسالت اصلی این نهاد انقلابی است.
حفظ امنیت و محرومیت زدایی رسالت سپاه پاسداران است

به گزارش ایرنا، سردار «سید ضیاء الدین حزنی» عصر چهارشنبه در آیین تجلیل از خیران شهر پرندک افزود: مقام معظم رهبری همواره بر لزوم مردم داری و مردم دوستی و رفع محرومیت از سوی سپاه پاسداران تاکید دارند.
وی تصریح کرد: در استان ها این مسئولیت بر عهده بسیج سازندگی است و همه مسئولان باید در کنار مردم در اجرای امور عقب مانده اهتمام داشته باشند.
سردار حزنی اظهار داشت: هر پروژه ای که در کشور نیمه تمام مانده باشد، قرارگاه محرومیت زدایی سپاه برای اتمام آن با مسئولان همکاری خواهد کرد.
وی اضافه کرد:مردم داری رمز موفقیت سپاه است که همچنان مبنای فعالیت های این نهاد انقلابی خواهد بود.
نماینده مردم شهرستان های ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: همکاری خیران در پروژه ها می تواند نقش مهمی در تکمیل سریع آنها داشته باشد و نمونه بارز این طرح ها مرکز بهداشتی و درمانی شهر پرندک است.
«محمد رضا منصوری» اظهار داشت:در شهرستان های ساوه و زرندیه ۲۴ باب درمانگاه ساخته شده است و درمانگاه شهر پرندک یکی از بهترین درمانگاه هایی است که می تواند پاسخگوی نیازهای مردم این شهر باشد.
منصوری اظهار داشت: امیدواریم تا پایان سال بتوانیم ساخت درمانگاه تامین اجتماعی شهر مامونیه را نیز به اتمام برسانیم.
فرماندار زرندیه نیز گفت: خیران فعالیت های چشمگیری در اجرای طرح ها انجام داده اند که نشان از توانمندی نیروهای مردمی است.
«هادی فدایی» تصریح کرد: حضور مجمع خیاین در جامعه، اجرای پروژه های عمرانی را عملیاتی می کند و بی گمان در سرعت گرفتن طرح های عام المنفعه موثر است.
وی اظهار داشت: برای تکمیل پروژه مرکز بهداشتی درمانی شهر پرندک افزون بر ۱۵ میلیارد ریال هزینه شده است که ۱۰ میلیارد ریال از این اعتبارات را سپاه پاسداران، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، دولت و پنج میلیارد ریال نیز توسط کمک های مجمع خیران و مردم شهر پرندک تامین شده است.
در این مراسم از خیران شهر پرندک تجلیل شد.
بازدید از طرح های در دست ساخت مسجد جامع شهر، ساماندهی گلزار شهدا و تجهیز حسینیه شهدا از برنامه های حضور دبیر قرار گاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پرندک بود.
شهرستان زرندیه به مرکز شهر مامونیه با جمعیت ۶۴ هزار نفر دارای ۲ بخش مرکزی و خرقان و پنج شهر مامونیه، پرندک، زاویه، خشکرود و رازقان است.
۳۰۷۵ /۶۵۳۹/۴۸۹۶

خبر جدید  نشاط افزایی در جامعه نیازمند ایده های خلاقانه است


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد