1:38:10 - چهارشنبه 1 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حراست باید فضای اعتماد را در مجموعه‌های کاری ایجاد کند
استاندار مرکزی گفت: رئیس و کارکنان مجموعه حراست باید فضای اعتماد را در مجموعه‌های کاری خود ایجاد کنند.
حراست باید فضای اعتماد را در مجموعه‌های کاری ایجاد کند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، سیدعلی آقازادهظهر امروز در نخستین گردهمائی حراستهای تابعه استانداری مرکزی در سالن جلسات استانداری مرکزیبا تاکید بر ضرورت و اهمیت نقش مهم حراستها در افزایش اعتماد عمومی اظهار داشت: یکی از وظایف مجموعه حراست در سطح نهادها و ارگانها پیگیری و تلاش برای ایجاد اعتماد در فضای کاری است و رئیس و کارکنان مجموعه حراستباید فضای اعتماد را در مجموعههای کاری خود ایجاد کنند.

استاندارمرکزی افزود: حراستها در ارتقا و بالابردن اعتماد در مجموعههای کاریشاننقش مهم و اساسی ایفا میکنندکه در این راستا با پیگیریهای ضروری، دقیق و به هنگام و انجام اقدامات پیشگیرانه در راستای جلوگیری از هرگونه تخلف در ایجاد اعتماد نقش موثری دارند.

وی تصریح کرد: حراستها در هر اداره و نهادی از جمله واحدها و مراکزی هستند که در تحقق و ارتقایرضایت عمومیمردم نقشآفرین است ویکی از وظایف حراستها ایجاد نظم اداری و کاهش و کنترل تهدیدات و برقراری امنیت است.

خبر جدید  گزارش تسنیم از آمادگی استان مرکزی برای روز عیدسعید فطر ‌

استاندار مرکزی با اشاره به در پیش بودن انتخابات در پایان سال ۹۸ بیان کرد: از وظایف اصلی و مهم مجموعه حراستها دقت و توجه نسبت به محیط پیرامون و پیشگیری از ایجادمسائل سیاسی و قومی به خصوص در دوران انتخابات است و در این زمینهحراستها باید جایگاه مستقل خود را حفظ کنند.

حراستها باید در راستای افزایش رضایتمندی عمومی مردم از دستگاههای اجرایی تلاش کنند

رئیس مرکز حراست وزارت کشور با بیان اینکه حراستها باید در راستای افزایش رضایتمندی عمومی مردم از دستگاههای اجرایی تلاش کنند گفت: دشمن به دنبال روح ناامیدی، یاس و بدبینی مردم نسبت به نظام است.

خبر جدید  ۳۵۰۰کیلومتر از راه‌های استان مرکزی برف‌روبی شد

محمدابراهیم شوشتری با اشاره به ضرورت فعالیت مجاهدانه مجموعه حراستها در کشور اظهار داشت:تقویت مولفههای رضایتمندیمردم و شناخت نقاط قوت و ضعف نهادهای اجرایی یکی از مهمترین وظایف مجموعه حراست قلمداد میشود با این حال،نیروهای پرتلاشو ولایتمدار مجموعه حراستها باید با الگوگیری از مولفهها و آموزههای دینیو سیره ائمه اطهار(ع) تلاش خداپسندانه توام با جلب رضایت خلق الله داشته باشند.

وی: امروز سردمداران استکبار جهانی و متحدان منطقهای و غربی آنها به دنبال تزریق روح ناامیدی، یاس و بدبینی مردم نسبت به نظام و انقلاب در جامعه هستند که در این راستا میطلبد مجموعه حراستها با تلاش مخلصانه خود و هوشیاری همیشگی در حوزه اعتماد آفرینی عمومی با جدیت حضور موثر داشته باشند.

خبر جدید  اهتمام به امور بازنشستگان باید مورد توجه مسئولان استان مرکزی باشد

رئیس مرکز حراست وزارت کشور گفت: تلاشگران سنگر حراست ها برای رویارویی با نقشه و دسیسههای پرشمار دشمنان وظیفه سنگینی بر عهده دارند که میطلبد با نصب العین قراردادن قانون به عنوان راهبرد اجرایی و با روحیه ولایتمداری توام با اخلاص پرتلاش در این مسیر حضوری پررنگ داشته باشند.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد