19:15:09 - چهارشنبه 27 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حجم آب تالاب میقان به بیش از ۲۰میلیون مترمکعب رسید
مدیرکل دفتر امور امنیتی و انتظامی استانداری مرکزی گفت: با توجه به هماهنگی های صورت گرفته توسط اعضای ستاد بحران استان آمادگی لازم برای مقابله با هرگونه بحران احتمالی را داریم.
حجم آب تالاب میقان به بیش از ۲۰میلیون مترمکعب رسید

حجم آب تالاب میقان به بیش از 20 میلیون متر مکعب رسیدبه گزارشخبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان مرکزی گفت: با بارش های مناسب روزهای اخیر حجم آب تالاب میقان اراک به بیش از ۲۰میلیون مترمکعب رسید.
آمره ای افزود: میزان بارشها تا آخر وقت روز گذشته در استان حدود ۳۶۰میلیمتر اعلام شده است و حجم سرریز سد کمال صالح روز گذشته به ۸۵مترمکعب در ثانیه و ورودی سد الغدیر به ۲۰مترمکعب در ثانیه رسیده است و ذخیره آب این سد در حال حاضر حدود ۶۰میلیون مترمکعب است.
وی ادامه داد: رودخانه قره چای در حال حاضر سیلابی است و سیلاب آن در منطقه “پل دو آب” به ۴۰مترمکعب در ثانیه رسیده و قمرود نیز در حال حاضر سیلابی است و در محل ایستگاه باقرآباد، سیلاب آن دیروز حدودا به ۲۰مترمکعب در ثانیه رسیده بود.
حجم سیلاب رودخانه اراک نیز در روز گذشته تقریبا ۱۰مترمکعب در ثانیه بوده است و تقریبا کلیه مسیل ها و رودخانه های استان سیلابی است و اکثر سدها و بندهای سطح استان بدون هیچگونه مشکل فنی در حال سرریز هستند.


منبع :: http://markazi.iribnews.ir

خبر جدید  میزبانی همایش ملی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد